Kultura

9.2.2021 13:09 - Lethrendis
...a když jsem poukázal na zjevnou podjatost a emoční angažovanost většiny účastníků tenhle disputace o DH, bylo mi dotčeně odpovězeno, že se přece diskutuje o problému :)
9.2.2021 13:11 - LokiB
Sami bojovnici za dodrzovani relevantnosti diskusi ve vlaknech jedou pustej offtopic :)

York: +1, nekterym tu dost ujizdeji nervy
9.2.2021 13:23 - Gergon
To je docela zajímavá myšlenka - pokud Dračí hlídka vznikla jako RPG pro svět ve stylu Zeměplochy, pak spousta věcí začíná dávat smysl - třeba že se člověk začne topit už na suchu a podobně =)
9.2.2021 13:32 - Corny
Ještě někdo by se chtěl najednou přidat a ozvat, jak hrozně offtopikaříme a jsme šíleně zaujatí a vynervení a utlačujeme chudáka diskutujícího, s kterým se tu delší dobu opakovaně víc lidí snažilo nějak konstruktivně diskutovat k tématu a on opakovaně ukázal, že je to Úplná ztráta energie? A že se zrovna na to, že se "Najednou nebavíme o tématu a jsme hrozně zaujatí" ozývají ti, co to už tak týden ženou na to, že "Sirien je hrozně zlý zlý a drzý kluk který k tomu, co říká, nepředkládá šanon plný důkazů" a Hlídku jako takovou stejně vůbec neřeší. Srsly, get off your soap boxes.

Až tu někdo projeví snahu se bavit o Hlídce a řešit ji nějak konstruktivně, místo aby 1) řešil, jaký je sirien zlobivý chlapec, 2) řešil, jak je Kostka oldschool, 3) řešil, jak je to celé jen konkurenční boj... a jiné podobné nesmysly, které jsou jen docela ukázkové příklady odvádění pozornosti od toho, proč se tu DH vlastně celou dobu kritizuje, tak se můžeme nějak smysluplně bavit k věci.
9.2.2021 13:33 - Šaman
Ach jo, kontratrolení na trolení, to už je punk. Ať už je po karanténě a můžem dělat učitečnější věci. Třeba se bavit o algoritmu výpočtu pořadí v žebříčku, který nebude nikdy implementován. Nebo si alespoň shrnout cca tři významy slova oldschool rpg, to se aspoň tváří k věci.
9.2.2021 13:36 - sirien
...no jo, aby se naši dva domácí trollové nepřidali.

Gergon: nah, tenhle styl komedie funguje jen, když je záměrnej. Jinak z toho je tak maximálně tragikomedie, a ještě ne dobrá.
9.2.2021 13:44 - LokiB
Tecou ti nervy, siriene, tecou ti nervy. Ztratil jsi glanc.
A jestli mas pocit, ze se tu York nebo ja vyjadrujeme jako trollove, tak ses jeste ke vsemu zblaznil :(

Corny: vsiml sis ve vedlejsi diskusi, jak se Aegnor ohrazoval proti offtopicu a posilal diskutujici do jineho vlakna? Tak o tom ta moje pripominka byla, ty bíly jezdče :D
9.2.2021 13:45 - Slaanesh
Corny Začít by se mohlo tím, že se přestaneme točit na jednom slově (oldschool) jehož význam jsi stejně zřejmě nepochopil a pak by možná mohla nastat ta konstruktivní debata bez zahrávání do outu O_o
9.2.2021 13:46 - York
Corny: Takhle to ale nefunguje. To, jak to říkáš, je přinejmenším stejně důležitý jako to, jestli máš co říct. Kritizovat umí každej, ale dobře a kostruktivně kritizovat je hodně vzácnej skill.

Před několika lety jsem přestal vést vývojovou diskusi na Kostce, protože poměr přínosnejch komentářů vůči nepříjemnýmu pocitu, kterej jsem z toho měl, nebyl moc dobrej. Mezitím se složení diskutujících z podstatný části obměnilo, takže jsem si říkal, že možná stojí za to to znova zkusit. Nejsem si ale jistej, jestli se fakt něco zlepšilo.
9.2.2021 13:47 - efram
sirien píše:
York: attention-whoringovej troll, diskuse s takovym je nám (zjevně) ukradená.


Proto se chováte tímhle způsobem? Nemusím se sleenesh souhlasit. K čemu jste ale sklouzli? Nesmyslně dehonestujete název DH? Jo ona to bude asi nějaká konstruktivní kritika. No jen to není poznat :)

Je krásně vidět, že v cz/sk mikro skupině si nikdo nemá co vyčítat :)
9.2.2021 13:53 - sirien
Loki: vidět že mě moc neznáš - právě naopak, co sem ztratil je jakejkoliv zájem. Jak o Hlídku tak o její trotly nebo o vás jako místní domácké trolly. A jako pokud je cílem hlídkařké toxik party strhávat pozornost, tak ať se klidně utopí v offtpicu a naší vnitro-komunitní přestřelce, fuck that and thanks for playing.
9.2.2021 14:07 - Corny
A máme tu celou sadu. Jako chápu, objevila se tu dobrá záminka se zatvářit hrozně na pedestalu a kopnout si, když jedna strana ztratila trpělivost s trollem a odvázala se (a zrovna vůči němu z toho opravdu výčitky nemám, v čemž mě úspěšně nadále utvrzuje). Ale nějaké zametání před vlastním prahem by bylo docela na místě. Zejména je krajně pokrytecké tu kritizovat a přitom klidně ostatní obviňovat z emoční zaujatosti nebo ujetých nervů. Tj. pokud už máte potřebu poučovat, možná začněte nejdřív u sebe.
9.2.2021 14:10 - Slaanesh
Ale prd, vypěnil jsi, s odstupem ti došlo, žes neudržel nervy na uzdě a před případným nezávislým čtenářem (buď bez obav, stejně to tu nikdo jiný nečte ;) ) jsi ze sebe udělal akorát vzteklou hysterku, tak to tu pomalu zamazáváš offtopicama, i když ještě včera jsi mne obviňoval z téhož... do huby si nevidíš, ale na to tu jsou jistě všichni zvyklí. Na nekorunovaného krále české RPG scény docela slabota.. že se neudržíš v debatě s někým zvenčí ... budiž, že obviňuješ z trollingu i své letité spoludiskutéry, kteří na rozdíl od tebe píší k věci, tvoje věc i vizitka. Já už na tebe nebudu reagovat, mám totiž nějakou úroveň.
9.2.2021 14:14 - Corny
- Důkaz místo slibů
9.2.2021 14:14 - York
Corny: Nemám potřebu poučovat, jen bych rád našel místo, kde bude komunita autorům pomáhat vytvořit lepší produkt, ne jim nadávat a shazovat je. To se mi už dlouho zoufale nedaří.
9.2.2021 14:19 - Corny
York: Hele, upřímně, já nemám vůbec žádnou potřebu shazovat kohokoliv, kdo projeví snahu a zájem. Máš upřímný pocit, že to je Tento případ?
9.2.2021 14:24 - York
Corny píše:
nemám vůbec žádnou potřebu shazovat kohokoliv, kdo projeví snahu a zájem


Představ si, že tvoříš třeba dobrodružství pro DnD. Mrkneš na Kostku, pročteš si pár aktuálních diskusí. Založil bys vlastní diskusi? Já teda určitě ne.
9.2.2021 14:40 - sirien
York: oh, zase tahle Tvoje sluníčková pohádka o sluníčkovém světě, kterou tvrdíš už roky - a kterou realita vyprodukované tvorby a příchozích tvůrců roky rozporuje.
9.2.2021 14:42 - Tarfill
York píše:
Založil bys vlastní diskusi? Já teda určitě ne.

No tak zrovna teď to moje Zrcadlo je docela v pohodě a řekl bych že konstruktivní...
9.2.2021 14:43 - sirien
Toho si nevšímej, York ve svém tažení za Sluníčkovym internetem tradičně vyzobává jen to co se hodí a nehodící se realitu ignoruje.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095912933349609 secREMOTE_IP: 44.192.132.66