Kultura

wlkeR
23.10.2020 13:05
Virtuální Víkendy na Kostce
Inspiroval jsem se u programu D&D Virtual Play Weekends, který nabízí hraní ve stylu Adventurer's League po síti. Budu se držet jejich základních pravidel, ale zároveň omezení, která plynou z toho, že nejsem ofiko členem programu, tedy:


  • nabídka oneshotů v rozsahu 1, 2, nebo 4 hodin (+ až 0, 0,5, nebo 1 hodina na technické záležitosti)
  • všechny hry mají v daný termín dané téma;
  • hraje se, co má kdo zrovna k dispozici a připravené;
  • není žádné zápisné, ani finanční odměny DM;
  • DM rozhoduje o použitých platformách a hráčích, které "bere";
  • chcete-li se přidat, komentujte.

HRY:

1: so 14. listopadu 16-20; DnD 5e, Na konci světa, lvl 1, Cs, Discord / zrušeno

2: pá 13. listopadu 20+; Void: Science Fantasy 2.0, Cs, Discord
Gediman + Lord Eliphas, Nekra, Jezus; zápis

3: ne 29. listopadu; DnD, Noc Goblinů, Cs; sirien
sirien + Jezus, RoVan, Hroch, Nachtrose

4: ne 6. prosince; Fate Star Wars, ?, Cs; sirien
sirien + Log, Ugy, ?, ?

5: so 13. února, BitD, Cs, sirien
sirien + Nacht, Naoki, Demonica, Log, Dukolm


6: so 27 března, 14:00 (4-5h), Cs, DnD, Shari
Shari + Naoki (T-?/K-K), Sirien (T-?/?), Log (T-?/Č), Nachtrose (T-?/Bd), Dukolm (T-?/Dr)
3.2.2021 13:14 - Nachtrose
Jen se jeste zeptam: kdo z potencialni druziny tady uz ma nenulove zkusenosti s Blades?
3.2.2021 13:40 - sirien
Já, Dukolm a Demonica jsme v nich hráli kampaň, Naoki s náma hrál minimálně jeden one-shot. Ale to je jedno, ten systém je... jakože jinej, ale dost intuitivní a jako hráč tam potřebuješ vědět asi tři nebo čtyři věci.
3.2.2021 13:46 - Log 1=0
Preferuji sobotu, mám za sebou one shot.
3.2.2021 14:43 - Naoki
můžů oba dny
3.2.2021 20:31 - Demonica
Já raději v sobotu.
3.2.2021 22:35 - Dukolm
mě to je cca jedno jen v pátek cca nemůžu dřív než 15-16h ale asi bych preferoval sobotu.
3.2.2021 22:39 - Log 1=0
Tak zůžení, můžu jen v sobotu.
3.2.2021 22:47 - sirien
ok, všichni preferujou sobotu, tim se to docela elegantně řeší :)

Pokud si chcete domluvit něco dalšího nebo nadhodit téma mise nebo tak něco, tak samozřejmě vesele do toho.
4.2.2021 10:11 - Nachtrose
Heist mne napadnul jen diky tomu, co prave sleduju na YT, jinak v zanru strasne plavu ( jako ostatne ve vetsine ). Takze mam jen zakladni povedomi a moc zajimavych veci mne zrejme nenapadne.

Jinak teda moje aktualninpreference:
Postava: lurk nebo leech ( bez vyrazne priority )
Typ: extraction of property ( velmi zakladni klasika )
Archetyp skupiny: vlastne se mi z popisu od siriena tak uplne nezamlouva ani jeden O:-)
4.2.2021 12:16 - Necromancer
Hej, co se na někdy domluvit na to nový zrcadlo? Já četl jenom ten úvod do dobrodružsrví a moc se mi to líbí.
4.2.2021 12:22 - Log 1=0
Necromancer píše:
Hej, co se na někdy domluvit na to nový zrcadlo

Blbé je, že to je předělávka dobrodružství, co už tu visí čtyři roky, takže už ho tu asi většina lidí četla (já třeba jo).
4.2.2021 14:43 - Necromancer
A to vadí moc? Protože mě osobně nevadí kyž hráč tuší co následuje, jen když umí roleplayingovat A jestli to tu je už čtyři roky, nezapomene se to?
4.2.2021 15:05 - Tarfill
Necromancer píše:
A to vadí moc?

Zakázat ani zabránit Ti v přečtení toho dobrodružství nikdo nemůže. Obecně je ale rozhodně! lepší, když hráči neznají to, co je čeká. A obzvláště u mladších hráčů a začátečníků...


Jinak co se týče mě osobně - jak už jsem tady jednou psal - já bych uspořádal maximálně nějaké "více než jedno" herní sezení, což by znamenalo, že nebudu hrát nějaký oneshot v průběhu dne o víkendu, ale potřebuji si to rozdělit třeba do dvou, tří večerních sessions po třech, čtyřech hodinách, protože mám většinou příběhy delší než na jedno sezení. Na to bych se v případě velkého zájmu umluvit dal... na jakékoliv D&Dčko.
4.2.2021 16:26 - Necromancer
Píše:
Zakázat ani zabránit Ti v přečtení toho dobrodružství nikdo nemůže.

Jop, jen tě pak sirien nenechá hrát s nimi. :-)

Tarfill píše:
ale potřebuji si to rozdělit třeba do dvou, tří večerních sessions po třech, čtyřech hodinách

Hele upřímě já bych asi taky nemohl na víc než tři hodiny...
5.2.2021 09:42 - Necromancer
Ne ážně, je tu někdo ko by se dal přemluvit na Zrcadlo v DnD?
5.2.2021 09:49 - Naoki
já určo
5.2.2021 10:03 - shari
Já to ještě nečetla, tak bych si taky klidně zahrála. :)
5.2.2021 10:37 - Nachtrose
Mam chut se na to taky prihlasit jenom abych si zase zahral se Shari :-D
5.2.2021 11:01 - Nachtrose
A teda jinak pokud by se to slozilo, jake jsou k tomu detaily? DM, system, datum, cas?
( btw. ja to taky necetl, tak vlastne ani nevim, wo co gou )
5.2.2021 11:22 - Necromancer
Reálně nemám páru, tohle byl jen tak nárh střelený do větru. Jakože je o pro D&D 5e, kdy to bude nevím, možná za týden za dva, to je potřeba domluvit se všemi. Otázka: Kdo by chtěl DMovat? Já osobně bych si to vzít nechtěl, zvlášť protože jsem teď sám hrál hodně jako DM. Jako jestli by se nás ujal Sirien, byl bych rád. Ej a jestli by se to smluvilo, rád bych jel Kouzelníka.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090975046157837 secREMOTE_IP: 54.165.122.173