Kultura

wlkeR
23.10.2020 13:05
Virtuální Víkendy na Kostce
Inspiroval jsem se u programu D&D Virtual Play Weekends, který nabízí hraní ve stylu Adventurer's League po síti. Budu se držet jejich základních pravidel, ale zároveň omezení, která plynou z toho, že nejsem ofiko členem programu, tedy:


  • nabídka oneshotů v rozsahu 1, 2, nebo 4 hodin (+ až 0, 0,5, nebo 1 hodina na technické záležitosti)
  • všechny hry mají v daný termín dané téma;
  • hraje se, co má kdo zrovna k dispozici a připravené;
  • není žádné zápisné, ani finanční odměny DM;
  • DM rozhoduje o použitých platformách a hráčích, které "bere";
  • chcete-li se přidat, komentujte.

HRY:

1: so 14. listopadu 16-20; DnD 5e, Na konci světa, lvl 1, Cs, Discord / zrušeno

2: pá 13. listopadu 20+; Void: Science Fantasy 2.0, Cs, Discord
Gediman + Lord Eliphas, Nekra, Jezus; zápis

3: ne 29. listopadu; DnD, Noc Goblinů, Cs; sirien
sirien + Jezus, RoVan, Hroch, Nachtrose

4: ne 6. prosince; Fate Star Wars, ?, Cs; sirien
sirien + Log, Ugy, ?, ?

5: so 13. února, BitD, Cs, sirien
sirien + Nacht, Naoki, Demonica, Log, Dukolm


6: so 27 března, 14:00 (4-5h), Cs, DnD, Shari
Shari + Naoki (T-?/K-K), Sirien (T-?/?), Log (T-?/Č), Nachtrose (T-?/Bd), Dukolm (T-?/Dr)
13.2.2021 12:30 - shari
Ráda bych se připojila k virtuálním víkendům jako DM.
Hráli bychom dobrodružství Slunovrat v Udenveldu* v systému D&D 5e pro postavy 2. úrovně.

Hlaste se, kdo má zájem.
Přes co by se hrálo, ještě doladíme.

* jednoduché začáteční dobrodružství, převážně tvořeno průzkumem a roleplayem, ale akce se tam dá najít také dost.


EDIT:
Smazán datum, ten se určí podle toho, jak budou mít zájemci čas.
13.2.2021 12:39 - Nachtrose
shari: máš i nějaký přesnější hodinový rozsah? Dva herní víkendy po sobě mi asi tak úplně neprojdou, ale kdyby se začínalo později, tj. kolem páté-šesté, tak už by šance byli výrazně vyšší. Ale zase by to vyžadovalo ideálně sobotu, kdyby se to náhodou protáhlo...
13.2.2021 12:48 - shari
Původně jsem počítala s tím, že by se to dalo stihnout za cca 4 hodiny, ale moje stálá skupina to dala za 5 hodin, takže minimálně těch 5 by to sebrat mohlo.
13.2.2021 13:08 - Naoki
ad BitD, asi bych chtěl zkusit archetypa Slides (neboli jinde znám jako Face)
13.2.2021 13:43 - sirien
Výborně. Windows aktualizace... Chjo.

Hned co se můj počítač laskavě vzpamatuje udělám google meeting a pošlu vám odkaz v PM. Kdyby to nestihl tak se na začátek připojím z telefonu.
14.2.2021 02:47 - Naoki
Tak japa jste dopadli? :)
14.2.2021 11:16 - Nachtrose
Naoki píše:
Tak japa jste dopadli? :)


Úkol úspěšně splněn. Jen s tou tichostí/nenápadností to tak úplně neklaplo.
14.2.2021 18:25 - Nachtrose
shari: tak nakonec to musím úplne passnout, mám tam ještě konflikt s pracovním projektem :-/
15.2.2021 07:54 - shari
Nachtrose píše:
shari: tak nakonec to musím úplne passnout, mám tam ještě konflikt s pracovním projektem :-/

Jelikož jsi jediný, kdo projevil zájem, tak bych to mohla zkusit přesunout na ten následující víkend (27,28)... případně nahoď, kdy by se ti to hodilo. :)
A třeba se přihlásí víc lidí, když to bude s odstupem...
15.2.2021 11:24 - sirien
Já bych obecně zájem měl, ale bohužel další minimálně měsíc nebudu moct, tak sem se ani nahlásil.
15.2.2021 12:02 - Nachtrose
Shari: projekt odevzdavame ( kdyz vse klapne ) 26. takze pokud jeste dostanu doma povolenku, mohlo by to jit. Alternativne pokud Ti to nespecha, prizpusobit to i ostatnim ( jako treba Sirien ).
Vecer v tydnu nemam problem hrat prakticky kdykoli. Sance ucasti o vikendu ale roste ( kvuli aktualni globalni situaci ) primou umerou s odstupem od posledniho vikendoveho hrani.
15.2.2021 12:04 - shari
Hm... to je dobrý point. Tak já to nechám bez datumu a když se najde dostatek lidí, s nimiž se budu moci dohodnout na datu, tak to s nimi/vámi odehraju. Klidně i více skupinek po sobě.
15.2.2021 12:18 - Dukolm
Tak já bych se když tak taky předběžně hlásil na bez datumu.
15.2.2021 12:19 - Nachtrose
Shari: tak to si mne rozhodne napis jako zajemce a nejblizsi vikendove hrani si vymezim pro Tvoji hru. S Tarfillem budeme hrat v tydnu, to to nijak nenarusi.
15.2.2021 12:19 - Log 1=0
Klidně se přidám do buffetu.
15.2.2021 12:59 - Naoki
taky se předběžně hlásím, ale po minulých zkušenostech bych potřeboval aby hra začala někdy mezi 13:00-14:00
14.3.2021 14:10 - shari
Tak jak jste na tom, Nachtrose, Sirien, Dukolm, Log, Naoki?
Vyhovoval by vám nějaký víkend v dohledné době? Já zatím nemám v plánu vůbec nic, takže nějaká ta hra na otestování mých vypravěčských dovedností by se mi hodila. :)
14.3.2021 14:37 - Naoki
já mám všechny víkendy volné, jen bych prosil sobotu :)
14.3.2021 14:53 - sirien
Já teď 20. bohužel něco mám, ale klidně se mnou nenechte omezovat. 27. bych kdyžtak možná zvládnul.
14.3.2021 15:11 - Log 1=0
Já mám víkendy volné.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12800693511963 secREMOTE_IP: 3.235.249.219