Kultura

wlkeR
23.10.2020 13:05
Virtuální Víkendy na Kostce
Inspiroval jsem se u programu D&D Virtual Play Weekends, který nabízí hraní ve stylu Adventurer's League po síti. Budu se držet jejich základních pravidel, ale zároveň omezení, která plynou z toho, že nejsem ofiko členem programu, tedy:


  • nabídka oneshotů v rozsahu 1, 2, nebo 4 hodin (+ až 0, 0,5, nebo 1 hodina na technické záležitosti)
  • všechny hry mají v daný termín dané téma;
  • hraje se, co má kdo zrovna k dispozici a připravené;
  • není žádné zápisné, ani finanční odměny DM;
  • DM rozhoduje o použitých platformách a hráčích, které "bere";
  • chcete-li se přidat, komentujte.

HRY:

1: so 14. listopadu 16-20; DnD 5e, Na konci světa, lvl 1, Cs, Discord / zrušeno

2: pá 13. listopadu 20+; Void: Science Fantasy 2.0, Cs, Discord
Gediman + Lord Eliphas, Nekra, Jezus; zápis

3: ne 29. listopadu; DnD, Noc Goblinů, Cs; sirien
sirien + Jezus, RoVan, Hroch, Nachtrose

4: ne 6. prosince; Fate Star Wars, ?, Cs; sirien
sirien + Log, Ugy, ?, ?

5: so 13. února, BitD, Cs, sirien
sirien + Nacht, Naoki, Demonica, Log, Dukolm


6: so 27 března, 14:00 (4-5h), Cs, DnD, Shari
Shari + Naoki (T-?/K-K), Sirien (T-?/?), Log (T-?/Č), Nachtrose (T-?/Bd), Dukolm (T-?/Dr)
Autorská citace #81
25.11.2020 20:22 - RoVan
Sirien za mě dobrý
+ s JaD mi jdeš dobře na ránu, měl jsem v plánu si zkusit něco z JaD povolání a doteď jsem neměl příležitost :)
Autorská citace #82
25.11.2020 20:32 - sirien
Jezus: well... systém tvorby postavy je psaný tak, že by tomu měl bránit, takže to bude vlastně užitečnej test :)

RoVan: jakože povolání jsou (až na Alchymistu) stejný, liší se Obory, ale bojím se, že to si asi až tak moc neužiješ, protože Noc Goblinů je pro 1 Úroveň, tzn. JaD věci se projeví jen u Čaroděje, Černokněžníka a Klerika (pokud se vybavuju dobře...) a i u těch jen trochu.
Autorská citace #83
25.11.2020 20:37 - Jezus
Takže si to nemám študovat dopředu? :-)

S první úrovní vlastně stejně většina "analytické paralýzy" padá. Maximálně se dá seknout na kouzlech.

(Kdybys to chtěl pojmout hodně jako testovačku, dala by se ta Noc goblinů upravit na třetí úroveň 3:-) Ale asi by to bylo zbytečně moc práce).
Autorská citace #84
25.11.2020 20:42 - sirien
Jezus: ...ani na kouzlech by se nemělo jít seknout :)

3. Úroveň - jako jo, asi by to neměl bejt tak moc problém, ale asi si to nelajsnu sám, takže pokud by byl zájem tak to můžu zkusit konzultovat s někym kdo má DnD čísílka víc v ruce a můžu na to mrknout.
Autorská citace #85
25.11.2020 21:13 - Nachtrose
Sirien: Hroch psal, že tento víkend má pouze neděli.

Hroch píše:
Hrochova dostupnot: Tento víkend mužu pouze v neděli 29, příští víkend můžu oba dva dny (5 nebo 6. 12.)
Autorská citace #86
25.11.2020 21:33 - sirien
Ale DAMN IT. Sem si to zapsal opačně.
A skoro to vypadalo že se to tak sešlo na tu sobotu :/

Jakože takhle to na Noc Goblinů nevychází ideálně nikde :(

Dobře, počkáme, co napíše Ugy a podle toho to nějak rozseknu.
Autorská citace #87
25.11.2020 22:14 - Ugy
Me se vic hodi 6.12. a zahraju si cokoliv.
Autorská citace #88
25.11.2020 22:33 - sirien
Tak tos tomu vůbec nepomoh :D

Aktuální možnosti Pro DnD / Noc Goblinů při splnění všech žádostí a podmínek jsou:

28: Jezus + RoVan + Tarfill
29: Jezus + RoVan + (Hroch + Nacht)
6. Jezus + RoVan + (Hroch + Nacht) + Ugy

Tuhle sobotu nemůžeš?
Autorská citace #89
26.11.2020 07:24 - Ugy
Nop nemuzu jsem mimo.
Autorská citace #90
26.11.2020 08:10 - Tarfill
Siriene,
pokud se Ti to bude třískat v organizaci či termínech, klidně mojí osobu vynech a termín podřiď většině...
Autorská citace #91
26.11.2020 08:31 - wlkeR
Já nebudu nic stíhat nejspíš minimálně do půlky prosince.
Autorská citace #92
26.11.2020 09:05 - Necromancer
sirien píše:
TAHLE Sobota, tj- 28. listopadu
- Jezus
- RoVan
- Hroch
- Nachtrose
- Tarfill

Takže já nehraju, chápu to správně? Jen to chci vědět, protože doma jsme se o tom bavili a bylo docela dost zle. Takže můžu říct že mi z toho sešlo?
Autorská citace #93
26.11.2020 10:23 - Necromancer
Mimochodem, je někde k dispozici JaD v podobě, s kterou mohu vytvořit kompletní postavu pro tento systém?
Autorská citace #94
26.11.2020 10:30 - sirien
Necromancer: jo no, zájem je velký, na hru zvládnu 5 hráčů max, Ty ses přihlásil jako sedmý. Plus když sis to dobrodružství přečetl, tak ses sám poněkud vyřadil.

Plus bys měl zájem o Fate Star Wars trek si zkus doma domluvit ten další víkend v neděli.

Tarfill: ok, dík za usnadnění, tak někdy jindy :)

___________________________

Dobře, takže...


Neděle 29. - Noc Goblinů
- Jezus
- RoVan
- Hroch
- Nacht

...jak jsem psal, cca těch 13-19h. 4 hráči jsou na online hru vcelku ok, ale kdyby byl fakt hodně zájem tak asi je páté místo.

Neděle 6. - Fate Star Wars
- Log
- Ugy

- ? (Necromancer?)
- ?
- (?)
Autorská citace #95
26.11.2020 11:08 - sirien
Teď mi Hroch připomněl - silně preferuju hraní s videem, nejen voice. Pokud jste bez webky protože jsou všechny vykoupené tak mrkněte na app "Droidcam".
Autorská citace #96
26.11.2020 11:23 - Jezus
Tak to abych se učesal :-)
Autorská citace #97
26.11.2020 11:26 - Nachtrose
Sirien: ja mam sice webku integrovanou v NTB a funkcni, presto bych z technickych duvodu ( slabej net v miste meho vikendoveho naleziste ) hral bez ni.
Autorská citace #98
26.11.2020 11:39 - sirien
Nacht: já bych to aspoň zkusil. Když to nepůjde tak to holt nepůjde, ale za pokus to stojí, moje zkušenost je že vidět na sebe špatně je pořád citelně lepší než na sebe nevidět vůbec :)

Jezus: nemusíš, streamovat to nebudeme :D
Autorská citace #99
26.11.2020 11:51 - Nachtrose
Sirien: ono nejde ani tak o spatnou kvalitu obrazu, jak o to, ze mi pak Evca spila, ze ji nejde net. Hele, uvidime. Zkusime to a pokud se ozve, tak to nejak osekame. To vis, tady u nas v zapadnim Mongolsku jeste porad neni optika v kazde domacnosti samozrejmosti.
Btw. Jake SW vybaveni planujes pouzit?
26.11.2020 11:57 - sirien
To si ještě rozmyslím a dám vědět. Nicméně určitě nic nějak speciálního.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090724945068359 secREMOTE_IP: 54.166.223.204