Kultura

ShadoWWW
20.11.2020 17:12
Problémy Wizards of the Coast
Pamatujete, jak autoři DragonLance zažalovali WotC, že potušili smlouvu tím, že jim neschválili již domluvené vydání nových románů?

Máme tu další žalobu! Gale Force 9 žalují Wizardy skoro o milion dolarů, že jim neschválili vydání nových produktů, přestože vzájemný kontrakt je platný do příštího roku.

Opět stejný způsob. Nezamítli je (to by museli platit penále), jen je prostě neschválili, za což jim podle smlouvy nic nehrozí (je dělaná na binární schválit/zamítnout).
Autorská citace #1
20.11.2020 22:47 - strucky
Co jim nepovolili tentokrát? Taky něco, kde by se mohl jeden člověk z milionu cítit uražen nějakou prkotinou? :)

PS. Tak to ShadoWWW zatím není žaloba, jen stížnost u soudu.
PS2. Ok, tak už je to i žaloba, sorry. Nečetl jsem edit toho článku. :-D
Autorská citace #2
20.11.2020 22:49 - Dalcor
Mámě někde info k tomu Dragonolance? To by mě zajímalo
Autorská citace #3
20.11.2020 22:52 - strucky
Dalcor píše:
Mámě někde info k tomu Dragonolance? To by mě zajímalo

Tutú například
Autorská citace #4
20.11.2020 23:12 - sirien
Dalcor: už se to probíralo tady, i s různými zdroji okolo.
Autorská citace #5
21.11.2020 00:03 - Dalcor
Díky

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08158802986145 secREMOTE_IP: 3.230.162.238