Produkty

5.1.2022 12:39 - ShadoWWW
Hráče 13-20 bych hledal spíš na Discordu/FB.
5.1.2022 13:11 - York
Tarfil: Ono to není moc překvapivý, podobnou vlnu návratů zažívalo DnD opakovaně. JaD teda nejspíš sbírá spíš ex-hráče DrD, ale princip je stejnej - od vydání DrD je přes 30 let, to je tak akorát, aby původní hráči měli buď už odrostlý děti, aby měli zase víc vlastního volnýho času, nebo děti ve věku, když už můžou hrát s nima.
6.1.2022 17:49 - sirien
Rozšiřující Hvězdné obory Druida a Čaroděje

...Druid je slíbený Kruh hvězd, který vypadl z hlavní knížky.

Čaroděj je last moment inspirace Hvězdným prachem.
6.1.2022 18:08 - sirien
Rozšiřující Hvězdné obory Druida a Čaroděje

...Druid je slíbený Kruh hvězd, který vypadl z hlavní knížky.

Čaroděj je last moment inspirace Hvězdným prachem.
6.1.2022 18:58 - LokiB
Palec nahoru!
6.1.2022 20:05 - RoVan
2. – Světlo a temnota píše:

Získáš Vidění ve tmě do dvanácti sáhů. Pokud ho už
máš, jeho dosah se ti o dvanácti* sáhů prodlouží.


*o dvanáct


Jinak teda moc hezké, myslím že to s Kruhem hvězd z DnD to kromě názvu nemá nic společného, škoda že se to nedostalo do tištěných JaD :)
6.1.2022 20:55 - sirien
...a Hvězda by měla být Spadlá a ne Padlá, no jo... a Přízeň hvězd má mít tag Reakce. Ještě chvíli počkám a pak to opravim naráz, nechce se mi u tohodle dělat víc než jednu opravenou verzi.
6.1.2022 21:23 - sirien
A pokud někdo stojíte o obrázky z knížky v podobě nástěnných plakátů

tak imagu vyplňte anketu :)
6.1.2022 21:42 - Log 1=0
Chybí tam elfí klerička ze 163.
6.1.2022 22:13 - RoVan
A když jsi u těch artů, dala by se někde publikovat ilustrace z 266-267? Líbí se mi jakou tom má výpravnou atmosféru a chtěl bych si to hodit jako wallpaper.
6.1.2022 22:29 - sirien
RoVan: zeptám se (jde o iniciativu imaga, takže se to řeší na Discordu kdybyste někdo chtěli interagovat napřímo...)
6.1.2022 22:47 - strucky
sirien píše:
A pokud někdo stojíte o obrázky z knížky v podobě nástěnných plakátů

tak imagu vyplňte anketu :)

I bych zahlasoval, ale za boha nemůžu najít ten art draka chrlícího oheň na toho rytíře se štítem, abych zahlasoval na ten správný. :-D

edit: Tak nic. Bylo mi jasné, že ho najdu jen co tohle napíšu.
7.1.2022 17:08 - Jerson
Mám čerstvý zážitek. Jdu se synem do místní speciálky koupit karty pokémonů. Když jsem tam, tak se ptám, zda mají bestiář k DH, jen abych se na něj podíval. Prodavač říká že ne, ale že ho mít bude, protože chce mít všechno z Dračáku a Dračí hlídky. Tak pokývám hlavou, a ptám se, zda má Jeskyně a Draky. A on říká, že je nemá a neví, zda, je mít bude. Ptám se proč, a on že s nimi má morální problém, že je to vykrádačka DnD. Že autoři vykradli licenci a ani to nepřiznali. Namítnu, že JaD je na otevřené licenci DnD, ale to prý není podstatné, stejně s tím má morální problém. Že teď je v půlce čtení, moc se u to nelíbí, a uvidí, zda je bude brát na prodejnu.

Ale DH je prý skvělá hra (téma změnil sám) a tým okolo ní HD super.

Takže asi tak. V knihkupectví jsem tu zatím JaD neviděl, a jediná speciálka ho mít možná ani nebude.
7.1.2022 17:12 - Šaman
U nás v Libu má všechno - DH (vyprodaná), ZZ na ukázku (neprodávají se) i JaD (objednané, když jsem tam byl naposledy před Vánoci).
Jen když jsem mu řekl, že JaD mám v předprodeji z Fantasyobchodu, koukal na mě jako na krysu… :)
7.1.2022 17:23 - Pan Bača
Jerson: tohle zní tak neuvěřitelně, že to je určitě pravda :-D
7.1.2022 17:35 - strucky
Jerson píše:
že je to vykrádačka DnD. Že autoři vykradli licenci a ani to nepřiznali

Troglodyt, kdyby si přečetl předmluvu v knize, že? :-)
Až budeš mít svojí (nebo už máš...), dones mu to přečíst, ať prohlédne skrze svou hloupost. :-)
7.1.2022 17:40 - Necromancer
Upřímně, mám podobnou zkušenost jako Jerson. Byl jsem u nás v Budějkách v Labirintu, ptal jsem se na JaD, a prodavač říkal, že nemá, a v brzké době ani mít nebude, protože se prý "spekuluje nad tím, zda jsou JaD vůbec právně v pořádku, a že nemají platnou licenci" (nevím, jak to řekl doslova, ale takhle to vyznělo). Chtěl jsem namítnout, že licenci přece mají, ale jelikož nejsem z těch, kdo by podobným věcem rozuměli, tak jsem se nechtěl pustit do hlubší diskuze. Nic nenadhazuji, jen postřeh.
7.1.2022 17:54 - Gergon
To snad ani není možný že existují takhle hloupí lidé :/
7.1.2022 17:57 - Log 1=0
Necromancer: Jerson je taky Budějovičák, a byl ve "speciálce" takže je velmi pravděpodobné, že mluvíte oba o tom samém obchodě a možná i člověku.
7.1.2022 17:58 - Jerson
strucky píše:
Až budeš mít svojí (nebo už máš...), dones mu to přečíst, ať prohlédne skrze svou hloupost. :-)

Ale on ji čte, říkal že je v půlce.
Tak myslím, že asi jde o to výslovné nezmínění DnD v textu JaD.

Necromancer píše:
mám podobnou zkušenost jako Jerson

To proto, že jsi mluvil se stejným člověkem jako já (edit: ninjován Logem)
Kde se takové spekulace berou?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093025922775269 secREMOTE_IP: 18.222.163.31