Kultura

sirien
17.5.2022 17:23
Vícečetný výběr = ctrl nebo shift + kliknutí. Ctrl + kliknutí výběr i ruší.
Výběry v 1 rolovátku se sčítají, výběry napříč rolovátky se podmiňují

První načtení může několik vteřin trvat (občas i 10)

kartoteky.d20.cz/


zdrojové soubory
4.6.2022 15:38 - Naoki
neví, díky za zprávu
6.6.2022 04:31 - Naoki
UPDATE

Přidána zcela nová kartotéka - DnD předměty!
Obrovské díky patří Archimedesfort1 a Arledovi za sepsaní zdrojáků.


Zároveň jsem updatoval duplikovaná kouzla. Současný systém je takový že pokud ty kouzla mají odlišný description, budou uvedené dvakrát - jednou pro JaD a jednou pro DnD. Pokud description je stejný budou tam jednou pro obě příručky
6.6.2022 04:48 - Naoki
Zároveň bych chtěl poprosit že pokud by tu byl nějaký dobrý Web Designer, ideálně někdo kdo zná HTML, CSS a Bootstrap, tak by jejich pomoc na vylepšení estetičnosti a responzivnosti stránky byla velice výtána.
6.6.2022 12:34 - sirien
JaD artefakty nezobrazují popis artefaktu, ale popis rámečku, který artefakt doprovází.

Obecně se bojím, že Kartotéky nejsou uzpůsobené zobrazovat rámečky. Moc nevím, co s tím, teoreticky by šly rámečky vypsat pod čáru? Nebo by tam Naoki musel doprogramovat funkci pro rámeček..

(hodilo by se zkontrolovat i u kouzel, která případně doprovází nějaký rámeček)
6.6.2022 12:50 - Arled
U kouzel nejsou žádné rámečky (SRD 5e), jen tabulky (které taky nefungují).
6.6.2022 13:21 - sirien
náhodou jsem u 3 Fate triků našel že mají vepsáno "costs" místo "restrictions", tak sem to opravil (hodnota je stejná, ale patří do jiného dial)
6.6.2022 14:25 - Archimedesfort1
Teď koukám, že u některých předmětů z Xanathara je (ne)konkrétní efekt místo (ne)konkrétní účel. Xanathar je úplně na konci zdrojového souboru.
6.6.2022 15:11 - Naoki
Píše:
JaD artefakty nezobrazují popis artefaktu, ale popis rámečku, který artefakt doprovází.

Bylo za tím špatná logika v mém skriptu, kterou jsem teď snad už opravil
6.6.2022 20:53 - Archimedesfort1
A ještě koukám, že Elfí boty mají u tagu combat-effekt hodnotu z tagu purpose. Dále trvalá kniha kouzel z Xanathara tam je 2x a Berla krajty, Éterický olej a Honzova praktická kořenka mají chybnou hodnotu tagu bonus.

Ještě se rovnou zeptám. Může kdokoliv opravovat soubory kartotéky, nebo by se tím mohlo něco rozbít?
6.6.2022 21:11 - sirien
u zdvojených věcí pozor na to že z mojí zkušenosti to často vznikne tím, že člověk něco rozkopíruje... a pak zapomene přepsat. Někdy to je jen relikt navíc, jindy to ale znamená, že na něco zapomněl.
7.6.2022 00:53 - Naoki
opravy přímo do zdrojáku prosím, jen pozor aby se upravovala nejnovější verze
7.6.2022 01:27 - Naoki
UPDATE

Opravený display tabulky
Implementované změny v tricích ze zdrojáku
7.6.2022 09:07 - Quentin
Bylo by možné přidat kartotéky do toho horního banneru, kde jde teď "CPH, Arda, Dragonlance, SRD" etc.?
7.6.2022 10:32 - Arled
Nebylo by možné, aby se i u předmětů zobrazoval originální název a zdrojová kniha?
7.6.2022 10:59 - Naoki
Těžko můžu vložit extra info do description. Muselo by se buď odebrat název z něho (a pak bych mohl snadno přidat požadované info do "záhlaví"), nebo upravit description tak aby obsahovalo všechen info co chcete
7.6.2022 11:28 - Arled
Myslel jsem, že u kouzel to je nějak řešené a šlo by to udělat obdobně.
7.6.2022 12:40 - Naoki
U kouzel description je pouze popis kouzel, nic jiného, takže jsem tam mohl snadno vložit tu hlavičku s extra infem. Ve chvíli kde u předmětů má description už nějakou vloženou hlavičku (název předmětu, subtitle), těžko tam vložím něco navíc
7.6.2022 12:43 - Naoki
opakuju možná řešení:
- odebrat název z popisu předmětu
- upravit popis předmět aby obsahoval všechen info co chcete
7.6.2022 12:50 - Arled
Aby to nebylo méně zamotané, tak název tam nechával jen Archimedesfort1. Takže ten není všude. Subtitle tam ale zůstat musí, protože jsou v něm specifika, která nejsou v hlavičce.
Tvé řešení se mi líbí, mám odstranit všechny nadpisy ze zdrojáku?
7.6.2022 13:29 - Naoki
ano prosím
až budou zdrojáky upravené tak hodím novou hlavičku

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.098044872283936 secREMOTE_IP: 3.227.239.160