Jojo, taky jsem si říkal, jak to DnD hráče umí překvapit.
Jen si tedy říkám, že systém, který postavy popisuje několika slovy (tagy) a umožňuje je využívat v různých kombinacích, pokud je hráč dokáže zapojit do scény a popsat ... prostě že takový systém už znám. Jen tedy na konci mechaniky nepřevádí použité tagy na +1 k hodu za každý z nich, a má víc než tři stupně výsledku. :-)