RPG odborně

Dalcor
8.1.2007 09:37
Alnag mě nedávno v souvislosti s uvedením mého jména v editorialu Draků letního žáru požádal, zda bych se s vámi nepodělil o tom, jak jsem se k práci na nových knihách Wizards of the Coast vydávaných v ČR dostal. A já mu řekl NE!!!
Autorská citace #1
8.1.2007 09:37 - Rytíř
Panečku, super rozhovor :))
Že jsi Dalcore akční vím už dlouho, ale že jsi až takle angažovanej, to sem netušil :) Nevíš náhodou jak to aktuálně vypadá s Basic Setem od Blackfire? Poslední info jsem měl z léta, že to usnulo.. ale proč, to už ne.
Autorská citace #2
8.1.2007 10:04 - wraiths
jsem konsternovaj.... :-/ tak to jsi me dostal. nezijes ty vlastne dva zivoty jeden svuj a jedne v dragonlance...;-)
Autorská citace #3
8.1.2007 10:07 - Joe
Výborne, výborne! Dal/kor má schýzu... Ale ide mu to, to sa musí nechať! :) ;) Teším sa na ďalší podobný rozhovor!
Autorská citace #4
8.1.2007 10:09 - Vannax
Pěkný počtení. Jen mě, Dalcore, překvapilo s jakou brilantností si sám sobě umíš klást otázky. (Podstupoval jsi na to nějaký speciální seminář? :)
Autorská citace #5
8.1.2007 10:31 - Dalcor
Jo, měl Vannaxi. Musíš vypít dostatek vodky :) Premejslel nad tim na co si lide stezovali a na co se me ptali.
2Rytíř - bohužel, měl jsem mít s Blackfirem jednání, ale kvůlu tomu že se o.s. OG CZ neusukutečnilo tak jsem to stornoval
Ne Alnag me fakt o takovy clanek pozadal a ja to nechtel napsat nejak stroze proto jsem zvolil tento zpusob...
Autorská citace #6
3.3.2008 12:04 - Dalcor
Protože se zde množí čitatélé FantomPrinťáckých knih, tak jsem přidal halsovací otázku ...
Autorská citace #7
3.3.2008 12:34 - Lokken
Moc pěkně schyzoidní článek Dalcone,pěkné počtení!
Ještě k tomu překladu:samozřejmě se najde pár věcí,které by se někomu líbily přeloženy jinak,ale podle mě v je to v rámci možností a přístupu k neinformované veřejnosti na velmi dobré úrovni!Ikdyž jsme v originále přečetl např. z FR téměř vše co jsem mohl koupit/stáhnout,musím konstatovat: moc dobrá práce! :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.065645933151245 secREMOTE_IP: 44.200.196.114