RPG odborně

Argonantus
23.8.2009 19:31
Roleplaying a CRPG
Je možný roleplaying v CRPG? Co myslíte?
Autorská citace #41
24.8.2009 15:36 - Merlin
Dopis: nespal jsem ani s jednou...
Autorská citace #42
2.9.2009 14:12 - Lotrando
třeba takhle?

slušný rp :)
Autorská citace #43
2.9.2009 14:44 - Sethi
Yay Zevran. *joy*

Budu muset někde zabavit nějaký decentní počítač.

Nebo alespoň počítač, který nepovažuje Heretic a Hexen za nejnovější zboží na trhu.
Autorská citace #44
2.9.2009 15:52 - Nachtrose
Lotrando: filmecek hezky, uvidime, co gamesa samotna.
Autorská citace #45
2.9.2009 16:23 - Blaine
No tak to me taky docela zajima, abych pravdu rekl.
Ale vic me zajima jak dopadnou Star Wars: Old Republic.
Voice-over, silny pribeh, atd. A je to MMORPG, coz naznacuje, ze zabava by mela trvat dele, nez tech par hodin v dnesnich single-playerovych hrach.
Autorská citace #46
2.9.2009 16:25 - Lotrando
k DA vydávají docela hodně nadupaný nástroje. o pokračování ať už licencované nebo fandovské bych se nebál
Autorská citace #47
2.9.2009 19:20 - Faire
Musím říct, že začínám mít raději kratší hry. Jestli mě něco fakt přestává bavit, tak to je trávit u hry čas "prací" - grindováním, příliš dlouhým a únavným cestováním... Chci se u hry bavit, a ne trávit hodiny času :) Tohle mě štvalo i u WOWka, prostě všechno trvá příliš dlouho, a já tolik času u počítače trávit nechci. Fable mě v tomhle celkem chytnul :)
Autorská citace #48
2.9.2009 21:33 - Blaine
Faire: samozrejme, ze nejaky grind rad nemam... na 60. lvl jsem si ho s full resto druidem uzil az az (gah DM Thor. runy ve dve rano!). Ale pokud uz chci platit za hru, tak ocekavam odpovidajici mnozstvi zabavy. V tomhle jsou skvele obcasne akce na Steamu - zadarmo dostanes 3 dny hrani, pak te vyzvou, at si hru koupis. Pokud te behem tech tri dnu hra nechytne, tak ma smulu, pokud ano, tak zaplatis a muzes se bavit dal. Tohle jsem udelal s poslednim Unreal Tournamentem. Obcas si zabeham a necham se rozstrilet, hlavne takhle po praci je to skvele na odreagovani.
Autorská citace #49
2.9.2009 22:23 - Lokken
Už mám Dragon Age: Origin v předobjednávce! Můj stroj to naštěstí zvládá a já se už nemůžu dočkat listopadu - jsem holt neměl chodit na tu Sebovu přednášku na FF...
Autorská citace #50
3.9.2009 13:21 - Felouen
No, mě vždycky připadalo že v PC hrách je RP velice omezený samotnou hrou, protože ta udává, co všechno jako postava můžete udělat a říci, ale vyskytují se skvělé vyjímky, kde je možné dělat skoro téměř všechno a výborně RPovat, jako například již zmíněné Elder Scrolls.
Autorská citace #51
3.9.2009 15:03 - Faire
Mmch, vykrádáte v RPG hroby / hrobky? Je tou součástí RP, nebo jen herní mechanismus, nad kterým se člověk nezamyslí? :)
Autorská citace #52
3.9.2009 15:07 - Blaine
faire: to je to G v zkratce CRPG :)
Autorská citace #53
3.9.2009 15:20 - Sethi
Hrobky Sithů bez výčitek.

Snažím se nevykrádat obydlí běžných lidí. Přece jen, často sami bojují o přežití...

Na Onderonu jsem ale omylem tak trochu vykradla královské muzeum a pak jsem se cítila trapně, když si královna stěžovala, že by mě ráda odměnila, ale někdo vyraboval palácové sbírky...
Autorská citace #54
3.9.2009 15:35 - kin
To já jsem v tomhle hrozná citlivka...cokoliv čím bych někomu uškodil (teda jen těm dobrým), tak prostě nedokážu udělat, citím se pak blbě..a nezáleží na tom, že je to jen soubor dat a pixelů ta postava, jde o tu činost samotnou...proto nikdy dlouhodobě nedokážu hrát záporáky :)
Autorská citace #55
3.9.2009 19:26 - Felouen
V tomhle jsem zajedno s kinem a Sethi - prostě nemůžu jen tak jít a vykrádat domy ostatních nebo zmlátit/okrádat kolemjdoucí, beru to prostě jako součást té dané reality a pak mám výčitky svědomí. Ale vykrádat hroby v náhodných dungeonech a lootovat mrtvoly je docela v pohodě, hlavní je nedělat potíže dobrým živáčkům a oživlým inteligentním mrtvým jako jsou duchové a podobně. I když plánuji, že si někdy zahraju záporáka a pořádně si to užiju, ale nevím nevím jak na to bude reagovat moje svědomí, i když to bude jenom herně. Nejspíš mi to půjde v BGčku, naberu do party hned ze začátku ty dva chaotiky a už se pojede... :D
Autorská citace #56
3.9.2009 22:14 - Sosáček
V Kotoru bych to neudelal. I kdyz me mrzelo ze nemuzu nakopat do zadku ty pitomy ithoriany a tak. Ale ta druha strana byla horsi, nabizet mi praci? nabizet mi penize? za koho me maji, ja jsem posledni nadeje vesmiru!

(ehm)

Ve falloutu, napriklad, jsem si ale spokojene poridil novou vybavu a par tisic dolaru proste tim, ze jsem prisel za jednim drogovym dealerem (prodaval i bouchacky), peclive zavrel dvere a strelil ho do hlavy. Nikomu v okoli to nevadilo, a protoze to byl zly zly zly clovek, jeste me mistni meli radsi. Jak fajn muze byt loupezna vrazda.
Autorská citace #57
4.9.2009 15:10 - Colombo
Mě kradení baví, je to výzva jak všecko přechcat. Pěně vyhopkat, vyletět, proplížit nebo si dát neviditelnost.
Zabíjet ne, to nedělám, pak se jim totiž nedají znovu další věci ukrást.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.059516906738281 secREMOTE_IP: 34.226.141.207