RPG odborně

Yendazaky
25.4.2013 07:09
Psion a Pathfinder
Zdravím,
potřeboval bych trochu pomoct. Chceme s kamarády začít hrát Pathfinder a já jsem se přihlásil jako DM protože hru aktivně hraji když sem na škole v zahraničí. Problém nastal když jeden z hráčů chce být Psion a nějak se mi nedaří Psiona upraveného pro Pathfinder aby nebyl OP nebo extrémně slabý. Máte nějaké zkušenosti nebo nápady?
Dík za pomoc.
Autorská citace #1
25.4.2013 12:03 - wraiths
Pro PF je kniha s nazvem Psionics unleashed(paizo PF game comatible). tam je spousta latky myslím.
Autorská citace #2
25.4.2013 18:06 - Vojtěch
Jo, psionici od Dreamscarred Press vypadají dobře, ale nevím, jak je to s mocí v porovnání s core, ale o stížnostech nevím.

Core psionici
Jejich tvorba

Obojí je celkem hezké.
Autorská citace #3
25.4.2013 19:30 - Gurney
Psion z Pathfinder SRD (tedy to samé co bys našel v Psionics Unleashed, ale zadarmo a neobsahuje fluff, vysvětlující příklady a ilustrace). Psionika obecně zde.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085127830505371 secREMOTE_IP: 3.129.247.196