RPG odborně

ShadoWWW
16.6.2014 11:12
Autorská citace #1
16.6.2014 11:12 - ShadoWWW
Musím říct, že nápad Tyranie draků jako sdíleného celokomunitního zážitku se mi začíná líbit čím dál víc a myslím, že příběhové linie budou ústřením bodem a největším lákadlem nové edice (jak to ostatně Wizardi sami nahlas deklarují).

Ano, i dřívější edice měly své herní světy a tažení (kampaně) pro společně sdílený zážitek, ale toto je o stupeň výš, v podstatě ústřední bod všeho. Líbí se mi ta plánovaná silná provázanost všech příruček, knih, počítačové hry, Morningstaru i Ligy dobrodruhů (Adventurers League). Vlastně Liga dobrodruhů se mi líbí ze všech částí nejvíc.

(Vic o Lize dobrodruhů napíšu někdy navečer do vlákna o 5E pro ty, které by to zajímalo. Minulý týden jsem také kvůli množství nových článků nepřekládal díl ze série Legendy a znalost - doplním ho k překladu článku, co vyjde příští týden, protože budou spolu souviset.)
Autorská citace #2
16.6.2014 11:29 - noir
Mě se líbí, že WIzardi dostanou na trh hodně obsahu za málo peněz. Ta strategická partnerství dávají smysl a myslím, že by jim to mohlo fungovat.
Musím říct, že tahle část 5e se mi taky moc líbí, škoda, že podobně nefungovala 4e...
Autorská citace #3
16.6.2014 12:38 - Vojtěch
Kdo chtěl víc, neměl nic, tak se holt šli dohodnout s někým, kdo to dobrodružství umí napsat pořádně. Mno, když už si je donutili postavit na vlastní nohy...
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.25024509429932 secREMOTE_IP: 3.219.31.204