RPG odborně

sirien
18.9.2018 11:41
RPG kroužky
Autorská citace #41
5.10.2018 19:06 - shari
Autorská citace #42
5.10.2018 19:15 - malkav
shari: moc díky, to jsem to trochu zmotal :/
Autorská citace #43
5.10.2018 20:53 - Jerson
Zrovna jsme o víkendu řešili, že tohle je první (a jediná) hláška, kterou člověk z Budějic od přespolních slyší. A jako obvykle k Aegnorovo odpovědi nemám co dodat, řekl to za mě :-)
Autorská citace #44
5.10.2018 22:44 - sirien
Ve skutečnosti nejlepší Budějovický vtip byly povodně, které zatopily úplně celé náměstí - vyjma stále běžící kašny uprostřed. Legendary.
Autorská citace #45
5.10.2018 22:58 - Aegnor
malkav píše:
Aegno: To já jsem slyšel už odtamtud, ale nechtělo se mi věřit, že byste říkal takovou blbost. :D

Taky jsi to mohl upravit na kostku a trochu to personifikovat ... kupříkladu dodat "... kromě RPGčkařů teda."

Máš temného bludišťáka, styď se! :-)
Autorská citace #46
6.10.2018 13:19 - Zarahel
Tak. A první hraní v DDM v Mariánských Lázních je za námi.
Jen pro zajímavost v návaznosti na diskuzi, kde se probíral způsob jakým se RPG dostává k novým hráčům.

Původně nahlášení byli 4 po půl roce psaní článků, roznášení letáků a oslovování potenciálních skupin (jiné kroužky, skauti). Přišli jen dva. Z toho další přijde příště (protože nemoc) a poslední z nich spíš nepřijde, protože ho to nezaujalo (ještě neviděl jak se to hraje).

V půlce kroužku se na nás přišla podívat ředitelka, aby ukázala ostatním vedoucím a rodičům co, že to DnD je. S ní přišli dva kluci, kteří původně přišli s návrhem na vlastní kroužek, ale museli počkat, tak se zeptali, jestli si tam nemohou přisednout a mrknout. Po 10 minutách se chtěli připojit a po skončení kroužku vyplňovali přihlášky. O dva dny později přibylo dalších 6 zájemců z gymplu. Nakonec by se snad i mohlo povést vytvoření malého RPG útočiště v ML :)

Edit: Btw. Když jsem se jich ptal, co je vlastně na tom tak zaujalo, dostalo se mi odpovědí, že hlavně možnost volby zahrát si to, co opravdu chtějí.
Autorská citace #47
6.10.2018 14:25 - sirien
Zarahel: píšeme si k Tobě plusové body, dobrá práce : h
Autorská citace #48
9.10.2018 11:29 - Jerson
Včera jsem se sešel s novým potenciálním hráčem, který po chvíli povídá, že kamarádka jeho manželky povídala o tom, jak dcera chodí do Domu dětí na nějaký "zvláštní Dračák" a zda on o tom něco neví. Když na to přijde, tak se tu snad všichni hráči nějak znají :-)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.13689684867859 secREMOTE_IP: 54.166.207.223