RPG odborně

Alnag
28.3.2007 10:30
Jaké povolání je považováno za nejsilnější? A jaké se nejvíc hraje? Tady se to dozvíte.
Autorská citace #21
28.3.2007 14:53 - wraiths
ja myslim ze nejvetsi mlaticka je asi monk. jinak dle oblibenosti u nas je to asi clovek válečník + něco to za první skupinu. a za druhou skupinu se kterou nyni hraji tak je to elf cokoliv.

ale dle mne jak jde moc postav za sebou. monk, paladin, druid, knez , zlodej a bard. a pak dalsi.

jinak mate neco proti "Rogue" vzdyt je to prima postava. to se s Alnagem ztotoznim :-). myslim ze az jsme dojde Thief, tak vam to vysvetli :-)).


jinak Rogue/paladin neni nic neobvykleho. presne jak pise Alnag. nebo to muze byt jen spionsky paladin co zkouma pudu. vzdyt je to skoro kazdy diplomat takovy paladi/rogue.

jinak ja nevim jestli bych paladina hral dobre ale cizi mi neni knez/darebak. ;-)


dalcor: no on trpaslik s kladivem"tunderbolt" neni taky zadny maslo a hrde se postavi i tomu paladinovi.
Autorská citace #22
28.3.2007 14:59 - Fibriso
každopádně takové lehké zjištění co je Good bude v aréně (za předpokladu že tam nebudou všichni hrát Wizardy :)
Autorská citace #23
28.3.2007 17:46 - thief
Vždycky když si moji hráči vybírají nové postavy, říkám jim několikrát: "Nepřemejšlejte nad tím co je nejsilnější. V DnD je každý správně zahraný povolání nejsilnější." No a co já osobně považuju za nejsilnější? Hraju rád paladina ale nejčastěji si beru bojovníka. .-))
Myslím že kombinaci paladin/rouge špatně chápete. Podívejte se do Complete Adventurer. Tam je jedna prestižka (osobně ji moc neberu), co se jmenuje Shadowbane Inquisitor. To je paladin speciálně vycvičený k tomu aby utajeně pronikl do doupat takových potvor jako illithidi nebo beholdeři, apod. Jakmile se dostane dovnitř, vypukne masakr. Co nepobije překvapivými útoky ze zálohy, to rozseká hrubou silou.
ad wraiths: Můj nick Thief vznikl náhodně (můj dřívější nick Conqueror byl obsazený). Mělo to znamenat kradení nápadů z různých diskuzních fór aniž bych byl aktivním účastníkem děje. :-)) Stále skryt ve stínech. :-))
Autorská citace #24
29.3.2007 07:34 - wraiths
thief : a ja myslil ze mas rad strilejici darebaky... asi jsem se spletl.
Autorská citace #25
7.4.2008 19:08 - unknown
Nejlepší povolání je to, které dokážeme s vášní a duchem zahrát? :) Vždy nás ve skupině chytaly zlé charaktery ...
K diskuzi nad paladiny a zlodějíčky... Obojí můžou být pěkné. Jestli má D&D3E ošetřeného i zlého paladina (tuším ve Faerunu je někdo na zp. strážce temnot), tak hned spousta zábavy ... vraždení neviných pro prostinké potěšení, defilace svatých míst ... jen pro ty se silným žaludkem.
A zloděj, krásné jsou naše vzpomínky na náhodné noční krádežnictví (a občas nějaká ta kudla skrz polštář), přeskakování střech velkoměsta s rancem lupu na zádech cinkajícím, a partou stráží neschopných zloděje chytnout, v dáli se ztrácejících.
Svoje kouzlo má i zlý kněz. Řeční, má pivo zdarma, protože se ho v hospodě bojí; vyvolává náhodné hromadné rvačky a pak se ztrácí...
Fibriso píše:
zjištění co je Good bude v aréně
Ale neříkej, jakby? Skupina by měla držet pohromadě, pak není lehce zlomitelná. Zvlášt taková, která má společné hobby - rozsívání zla :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066975116729736 secREMOTE_IP: 54.160.133.33