Pravidla

James
8.7.2007 16:49
Paladin of Freedom
Zdravím a zaroven se stydím za položení teto otazky. Ale za boha si nemohu vzpomenout ve ktere knize pravidel jsem o tehle variante Paladina četl.
Autorská citace #1
8.7.2007 17:35 - Aeris
Unearthed Arcana je to, čo hľadáš. Avšak, je to dostupné pod OGL licenciou, takže to nájdeš napríklad TU
Autorská citace #2
8.7.2007 17:55 - Alnag
Děkuji Aerisovi za pohotovou reakci. A určitě není proč se stydět, takové věci se občas stanou každému. Neboj se položit jakékoliv další otázky :-)
Autorská citace #3
9.7.2007 09:46 - Rytíř
Aeris - hm, seš dobrej! James to zkoušel na mě po icq, ale fakt sem netušil.. i když jsem měl tušení, že sem to kdysi také kdesi zahlédl.. ;)
Ale tak měl jsem pravdu alespoň v tom, že se stačí zeptat a někdo bude vědět.. :))
Autorská citace #4
11.7.2007 13:38 - James
Děkuji mockrát
Autorská citace #5
13.7.2007 22:26 - James
Ja vím že to asi není spravné strkat to sem. Ale potřebuji poradit chci si udelat multiclass Mashall/Paladin of Freedom/Favoured Soul člověk. V jaké případě bych mě penalizaci 20 %. A jak se tomu da vyhnout.
Četl jsem že to ma spojitost se oblibeným povolaním rasy. A jelikož ma človek jakékoliv tak nevím jak dale. Přal bych si to mit asi takhle pravděpodobně budu mit postavu na 10levelu a rad bych to rozdelil takto. Paladin of freedom lv 4 Marshall lv 4 FS lv 2 + další povyšovaní(toužím po křídlech:)))))
Autorská citace #6
14.7.2007 00:15 - Aeris
Nuž, pokiaľ viem, tak ako človek by si v tomto prípade nedostal 20% penále vtedy, keď by si mal vo všetkých troch povolaniach rovnakú úroveň, alebo maximálne o jedna od najvyššej úrovne v niektorom z povolaní. Proste ich musíš udržiavať v približne rovnakej hladine, ale akonáhle v niektorom z nich dosiahneš úroveň o 2 úrovne vyššiu než v niektorom z ostatných povolaní (výnimkou sú prestižky, za tie nie je penále nikdy) dostávaš penále na skúsenosti.

Príklady: Paladin 1/Marshall 1 -> žiadne penále
Paladin 1/Marshall 1/Favored soul 1 -> žiadne penále
Paladin 2/Marshall 2/Favored soul 1 -> žiadne penále
Paladin 3/Marshall 3/Favored soul 2 -> žiadne penále
Paladin 4/Marshall 3/Favored soul 2 -> 20% penále
Paladin 4/Marshall 3/Favored soul 3 -> žiadne penále

Dúfam, že si to z môjho výkladu pochopil.
Autorská citace #7
14.7.2007 10:33 - wraiths
Aeris hmm s timhle ja nesouhlasim. hraje cloveka nee? tomu se prece nepocita nejvyssi povolani a rozdil mezi zbyvajicimi je porad jedna. takze ten tvuj paty radek je porad bez penale. u cloveka plati treba i pal.5lev/mar.2lev/fav.s.1lev
Autorská citace #8
14.7.2007 12:24 - Aeris
wraiths: Sakra, máš pravdu. Pardón :-(
Autorská citace #9
15.7.2007 09:47 - wraiths
Aeris:nic se nedeje ;-). proto se tu debatuje aby jsme poradili a vse privedli na pravou miru.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078120946884155 secREMOTE_IP: 3.238.86.122