Pravidla

Alnag
20.7.2007 10:44
Zajímavé odkazy ke hře Star Wars Saga Edition
Autorská citace #21
21.5.2008 00:44 - sirien
a abych nezapomněl:
Ryan vs Dorkman - dva týpci co uměj šermovat a maj docela slušný efekty ukazujou jak má vypadat bitka na lightsaberty
Ryan vs. Dorkman II - druhá verze. O pár let později, dospělejší protagonisté, lepší prostředí, lepší efekty, lepší šerm... už tak dobrý video prostě o další level vejš
The art of the lightsaberDva bratři, oba shaolini, ukazujou boj lightsaberama trochu východnějc, ale stejně výborně. Je to i zasazené do doby a příběhu (ten týpek co tam čeká je zběhlej Jedi, kterej chtěl mít osobní život, ten co tam přijde je Jedi-zabiják co ho má vyřídit za zradu. Nikdo dobrej, nikdo špatnej...)
každý kdo chce hrát SW by si to měl prohlédnout, protože to je trochu někde jinde než ty Lukasovy souboje.
Autorská citace #22
21.5.2008 11:26 - Malabar
No tak to sou hodne paradni souboje ...
Autorská citace #23
3.7.2008 17:54 - Alnag
A pokud jsou tu tací, kteří hrají SW Saga Ed., tak by jim možná nemělo uniknout relativně solidní množství článků, které se v poslední době objevují na oficiální stránce a nově i podcast.
Autorská citace #24
27.7.2008 22:33 - Gurney
Nová a dost zajímavě vypadající příručka Knights of the Old Republic.
Autorská citace #25
27.7.2008 22:36 - Alnag
Gurney: To je náhoda. Zrovna jsem se o ní bavil s Yashamaru(em). Dost se bojím toho, že tam bude málo fluffu a hodně "pravidel". Ale alespoň to dobrodružství a adventure seeds zní slibně. Pořídil jsem si ale nakonec Threats of the Galaxy (což je taková obdoba Monster Manualu) a docela přijde vhod i když bych si ty staty dokázal asi vymyslet i z hlavy...
Autorská citace #26
27.7.2008 22:52 - Gurney
No taky se bojím aby to nebylo spíš pro zažrané kotoristy :) ale zase se mi líbí že jsou to SW trochu jinak a přijde mi to využitelnější než "bestiář".
Autorská citace #27
28.7.2008 18:30 - Element_Lead
Mam doma knizecku kterou jsem pred 5 lety koupil v globusu v olomouci za 200 jmenuje se star wars ilustrovany atlas ras a bytosti a je uplne skvela nejsou vni samozdrejme zadne cisla zato stovky bytosti ze sveta sw a kazda ma 1 stranku fluffu jen pro sebe nektere vice + popisy jsou delane i ocima ruznych npc. A nejkrasnejsi jsou ilustrace. Cernobile. Tezko rict jestli se to da jeste nekde sehnat. Kazdopadne pro me je to jeden z tech vzacnych ulovku :)
Autorská citace #28
28.7.2008 23:01 - Alnag
Teda když už jsme u těch produktů tak na rok 2009 WotC plánuje The Clone Wars Campaign Guide (leden 2009) a Legacy Era Campaign Guide (březen 2009).
Autorská citace #29
17.8.2008 10:52 - Alnag
Na semináři na GenConu Wizardi "nabonzovali" něco o chystaných příručkách pro SW. Protože vím, že to pár lidí u nás hraje a mohlo by vás to teda zajímat, tak stručně:
  • Knights of the Old Republic Campaign Guide features new species, talents, skill uses, feats, Force powers, prestige classes, and equipment. Inside you'll find expansive chapters on Jedi, Sith, the Republic, and the Mandalorians.
  • The Force Unleashed Campaign Guide, inspired by the video game. It will span the Dark Times between Episodes III and IV. This book is packed with new material across all eras but also new “Unleashed” mechanics for Force-users and non-Force-users. It’s an in-depth look at the Empire and might also be thought of as a “Dark Times Campaign Guide.”
  • Scum and Villainy with mini-adventures and a complete adventure, a campaign location (Point Nadir), and rules for smuggling and bounty hunting.
  • The Clone Wars Campaign Guide to provide rules for followers and large-scale battles and in-depth analysis of troops and technology of both the Republic and the Separatists.
  • The Legacy Era Campaign Guide comes out in March 2009. It draws inspiration from the Legacy comic series, with rules for legacy characters descended from heroes of the past and information on the Empire, Empire-in-exile, and the Galactic Alliance Core Fleet.
Osobně mi tedy nejzajímavější přijde z těch popisků Scum and Villainy, zatímco u KotoR se vysloveně obávám zklamání. ALe tak uvídíme...
Autorská citace #30
19.8.2008 05:24 - Lokken
Hele nemáte někdo použitelnou mapu Vzdálené Galaxie? Nějak nemůžu nic najít...
Autorská citace #31
19.8.2008 09:04 - Alnag
Máme. Kuk sem.
Autorská citace #32
20.8.2008 01:06 - Malabar
To je hodne paradni mapycka :)
Autorská citace #33
20.8.2008 07:12 - Lokken
Paráda,přesně co jsem potřeboval, díky Alnagu!
Autorská citace #34
7.9.2008 15:24 - Engael
Nevíte někdo jestli by se dal sehnat přeložený deník postavy pro SW?
Autorská citace #35
7.9.2008 16:32 - Alnag
Engael: Tak vzhledem k tomu, že Saga Edition překládám já a na překlad deníku ještě nedošlo bych řekl, že asi nikde. Nemůžu vyloučit, že si někdo nějaký udělal podomácku, ale dokud nebude dokončený překlad a uzavřené všechny pochybnosti o překladu jednotlivých pojmů, zdálo se mi vyrábět český deník spíš kontraproduktivní.
Autorská citace #36
30.11.2008 17:21 - Gurney
Trochu opožděná aktualita: 18.11. vyšla příručka Scum and Villainy. Vzhledem k tomu že pašeráky, zloděje, žoldáky a jiné pochybné existence používám v SW velmi rád, jde o alespoň pro mě docela zajímavou věc..

Btw neměl by někdo link na pdf? Docela bych zvažoval koupi ale zase bych si ji předtím rád aspoň zběžně prohlédl.
Autorská citace #37
30.11.2008 17:35 - Alnag
Gurney: Dobře, že to připomínáš. Tohle je jedna z věcí, kterou si chci koupit. V PDF zatím nemám, ale není to D&D, scany SW věcí se objevují dost se zpožděním...
Autorská citace #39
2.12.2008 12:28 - Lokken
thanks!
Autorská citace #40
4.12.2008 14:56 - Quentin

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069484949111938 secREMOTE_IP: 54.173.43.215