Pravidla

Alnag
16.8.2007 17:43
Co byste chtěli vidět ve 4e?
Nestyďte se a vyjevte své skryté touhy? Co byste změnili, vylepšili, přidali nebo ubrali ve 4e, kdyby to mohlo být po vašem?
Autorská citace #81
19.9.2007 10:06 - andtom
Rytíř: To vypadá povedeně, ta úprava Skill focusu.
Blahopřeji! Vezmi si feat "Mimino" podruhé v rychlém sledu nebo jako dvojčata a teprve poznáš. Takhle s jedním se ještě relativně prostřídáš, ale pak ... Ne úplně čerstvá zkušenost :)
Autorská citace #82
19.9.2007 10:16 - Iuchiban
andtom : Ten feat "mimino" je nějaká varianta nebo zlepšení featu "leadership"? Nějak ho neznám :D(a doufám, že ještě chvíli znát nebudu :D)...snad si tohle nepřečte slečna... :))
Autorská citace #83
19.9.2007 10:25 - Fibriso
hmhm, Feat "Mimino" a jeho dodatek "Ringbound" (aka married) je z jedné strany velmi dobrý feat, ale má i své velké nevýhody...například nespavost a nedostatek času:D
Autorská citace #84
19.9.2007 10:25 - Rytíř
Díky a díky :))
uff, feat Dvojčata snad raději ani ne.. Greater mimino se časem chystáme, tak uvidíme :)
Jinak ta úprava měla jediný potencionální problém, totiž Soustředění u sesilatelů - pokud hodně hrajete na sesílání v boji, tak se to vyplatí skoro až moc.. ale tak zase, je to feat, že, tak k něčemu být musí! :) U nás se to každopádně nepotvrdilo, ve hře, že by ho opravdu musel mít každý, kdo čaruje.
Jinak greater skill focus u mě prostě neexistuje :) Ale my tak jako obecně ty Greater XXX odbourávali.
Autorská citace #85
19.9.2007 10:54 - andtom
Iuchiban: V tom případě to chce magickou ochranu +1 a lepší :)
Mimochodem vzpomínám si, že jsem hrál s hráčem, kterého postava krásné elfky nekromantky si chtěla pořídit magické vnitroděložní tělísko, DM to povolil. To bylo ještě v časech AD&D. Jednalo se přitom o vážnou hru, ne nějakou parodii.
Autorská citace #86
19.9.2007 12:05 - wraiths
Rytíř: dable rovnou "greater mimino" ja radej zkusim nejprve "improved mimino" :-))

andtom: fakt jo, to snad ani neni mozny. tohle ze dovolil...
Autorská citace #87
21.9.2007 03:22 - bigbythewise
Nedostatek casu a nespavost se da vyresit kouzlem Simulacrum. To mate tak... Zatimco vy si se zenou uzivate a mate spoustu casu na hrani, vas dvojnik se stara o deti a chodi za vas do prace. Nejlepsi na tom je, ze nema zadne potreby ani se neunavi. Jen musite doufat, aby u neho nedoslo k sebeuvedomeni. :o)
Autorská citace #88
25.9.2007 15:43 - Iuchiban
Vzhledem k tomu, že má vypadnout min. 1 povolání z core, tak hlavně ať to není Druid :). Určitě se na tom všichni shodnem, ne? :D ...ať vyhodí třeba Sorcerera...ten je takovej divnej :)
Autorská citace #89
25.9.2007 18:34 - Alnag
No sorcerer už to má téměř jistě za sebou, ale druid hm... myslím, že ten spolu s monkem půjdou asi taky.
Autorská citace #90
26.9.2007 07:37 - Iuchiban
Monka bych klidně oželel....ale :(. Pak bych musel zůstat u Rangera...hlavně ať má animal companiona jináč to pro mě bude velké zklamání...
Autorská citace #91
26.9.2007 07:42 - Rytíř
Druid se mi líbil na počtení, ale i když jsem o tom párkrát uvažoval, nikdy sem ho nehrál. A pokud vím, ani nikdo jiný od nás.. asi se nám zdál příliš do přírodna, nehodící se k toulání po celém světě a našemu stylu hraní.. anebo je prostě moc slabej :))
Autorská citace #92
26.9.2007 07:50 - Iuchiban
Ano, souhlasím že je trocha slabší ze začátku, ale mě se opravdu líbí...na vysokých levelech ho ale považuji za velmi silného...hlavně kouzla typu repel wood (metal, stone)-sice nezabíjí, ale jsou pěkně hratelná :)) = tehle kouzla by do 4e taky mohli zahrnout (tedy pokud tam Druid bude...)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086587905883789 secREMOTE_IP: 54.160.243.44