Pravidla

Alnag
13.9.2007 10:31
Sloupky Design & Development jsou volně dostupné na stránkách Wizards of the Coast a uvádějí nás do úvah designérů a vývojářů čtvrté edice D&D. Tady jsou první dva z nich.
Autorská citace #61
7.10.2007 18:39 - Alnag
Chová v designérský tým naprostou důvěru (až na Andyho Collinse, to je takový ucho), důkazem čehož je, že jsem svoje 3.5e příručky prodal. Kdybych si jen trochu myslel, že ta hra bude horší než 3.5e neudělal bych to. Ale znám ty lidi, kteří na tom pracují, pozorně jsem četl co píší a když vynechám nehynoucí snahu WotC svoje zákazníky podojit, co to dá, pak očekávám velmi vysoký standard.
I pokud se rozhodneš hrát 3e není lepší počkat, až půjdou ty příručky do výprodeje?
Autorská citace #62
7.10.2007 19:36 - Lotrando
Rád přejdu na nová pravidla pokud budou dobrá. Nemám na současnou verzi žádnou citovou vazbu :). Čekat ale budem ještě půl roku a pak na další příručky. Při té ceně, ale rád počkám na novou verzi. Hmm, očekávání jsou veliká :)
Autorská citace #63
8.10.2007 11:15 - LZJ
Lotrando: Já čekám, že nová pravidla budou dobrá. Takže až vyjde 4e, plánuju si konečně pořídit knižní příručky, abych zase já mohl půjčovat spoluhráčům.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053007125854492 secREMOTE_IP: 3.15.3.154