Pravidla

M-tess
2.8.2005 10:41
Paladin a heal mount
Mohl by mi nekdo, komu se podarilo hrat paladina az do vysokych levelu, napsat, jak casto pouzival kouzlo "heal mount"? (denne, jednou za tyden, dvakrat,...)? Potrebuju to vedet, abych vedel, v jakym pomeru ho mam zkombinovat s prestige classou "rytir"
Autorská citace #1
2.8.2005 13:42 - Alnag
No do vysokých levelů jsem paladina nehrál, ale myslím, že koně si může léčit i jinak (univerzálnějšími kouzly) než uzdrav oře. ;-)
Autorská citace #2
2.8.2005 14:37 - Rytíř
Paladina na docela vysoký jsem hrál a ještě pořád sem tam hraju :) Velmi samozřejmě záleží na typu hry. Já osobně jsem tohle kouzlo moc nevyužil, i když je bezvadný, protože na to prostě nebyl čas. Pokud už byl nějakej protivník tak drsnej, že mi koně vážně poranil (oř měl vyšší obranu i žt než má postava; mnohem vyšší..), tak to znamenalo, že mýmu paladinovi už šlo vážně o život a neměl na to prostě čas. Snažil jsem se proto nezapomínat na tu bezva schopnost sdílení kouzel a léčil jsem sám sebe, byť za míň - protože to zároveň léčilo i koně..
Nicméně je to pořád príma kouzlo na postavení na nohy po náročném souboji - všichni sou grogy jen kůň je v poho a může hlídat ;o) Pokud si ale dobře vzpomínám, tak jsem ho opravdu využil jen párkrát, i když bylo připravené skoro vždy - dejme tomu tak 3x, od doby, kdy ho moh seslat do cca 17. úr, kdy sme přešli na jinej systém magie.
Autorská citace #3
2.8.2005 16:59 - ivanivanovic
Nac sa staras v 3.5 ho posles do svojej sfery potom po hodinke dvoch ho zavolas a je zdravi. :) A co sa tyka licenia v boji Alnag ma pravdu su aj ine liecenia :) napr prilozenie ruk alebo ako to vy prekladate :)
Autorská citace #4
2.8.2005 22:27 - alef0
CCCP: Az na to, ze ,,summon special mount" mas len raz za den. Cize ziadny odsun do polomrtvoly do plani a nasledny prisun zivotaschopneho kona sa nekona.
Autorská citace #5
3.8.2005 06:12 - Rytíř
Alef0: No je ale pravda, ža bavíme-li se o opravdu vyšší úrovni (13+) paladina, tak by to šlo, kdyby k boji došlo až po 24 h. po vyvolání koně... ovšem to je malá šance a docela powerplay, na tohle hrát. A u žádnýho kapku normálního DM to nemůže vyjít víc než jednou :)) Tahle změna osudového oře v 3.5e se mi ani trochu nelíbí, nehrajem podle toho, takže mě to vůbec nenapadlo..
Autorská citace #6
3.8.2005 07:56 - ivanivanovic
To s tzm presunom som myslel ako po boji. Nemusis si robit starosti s jeho liecenim.
Autorská citace #7
3.8.2005 12:53 - M-tess
My prave hrajem podle trojkovych pravidel... takze takovy komba vubec nepripadaji v uvahu
Autorská citace #8
3.8.2005 20:00 - zby
existuje vsak kouzlo, jenz ti umozni kone povolat znova , mylsim 3. ur. a zdraveho

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073720932006836 secREMOTE_IP: 52.54.111.228