Pravidla

ivanivanovic
29.9.2005 12:30
Moj kon
Mam otazku raste konom uroven akebo su vzdy len 4d8?
Je to dost hlupe ked ja som bojovnik na 20 a mam povedzme 160hp a moj kon ma nejakych 25. V takych pripadoch sa zranenia pohybuje niekedy i viac ako 25. Ako to riesia pravidla.
Alebo bojovni na 20 musi za sebou tahat stado koni?
vdaka
Autorská citace #41
18.10.2005 09:00 - Xath
Janě, vždyť já jen pokorně souhlasím...;) Byl to pokus o jakési shrnutí...
Autorská citace #42
18.10.2005 13:27 - Rytíř
ach tak, to sem nějako tento.. nepochopil :) V tom případě prepáč, jako bych nic!
Autorská citace #43
7.9.2006 14:44 - Yaztromono
10HD Kun je hovadina a basta. Co pak ma rikat chudak Paladin kdyz slouzi 20 lvl svemu bohu a dokaze si z jinych svetu za to povolat kone srovnatelneho s tim co ma Figter z mistniho bazaru :( Nevim proc si predstavujete kone jako utocny pancerovany tank. Ono kdyz takova tezka jizda chargovala na pechotu ozbrojenou kopim tak to prvni 2-3 rady koni meli za sebou hned na miste a bez smutecniho obradu. Ty FEATy jsou tam proste protoze nachargovat konem s lancem na osamoceneho pesaka se sakra vyplati ale neznamena to ze diky tomu muzes vymahat pravo nachargovat proti adamantiove zdi nebo dokonce Taraskovi a chtit ve zdravi odejit. Argumenty jako a typu "je nefer ze Paladin ma lepsiho kone" me pripadaji ze za chvilku zacnes brecet ze wizard je lepsi jako jezdec protoze si umi vykouzlit pegase a budes pozadovat to kompenzovat. Vazne by se nad sebou mel hrac takoveho Fightera zamislet a strcit si pod pazi tuntomer protoze vyroky typu "je nespravedlive ze muj Fighter gladiator se v pestnim souboji nerovna monkovi" zavaneji necim jinym nez RP .. tot muj nazor
Autorská citace #44
8.9.2006 07:16 - wraiths
10HD kun je opravdu stroj :-/. kdyz chce valecnik takovyho betiaka proc si teda neochoci "najtmeru" kdyz touzi mit pomalu nesmrtelnyho kone. ja znam paladina co ma konika skoro obycejnyhoa je za nej rad a jeste radej vyleci kone nez chudaka zlodijka z druziny :-). Yaztromono: no a stou tezkou jizdou jsi to prehnal, zas tolik rytiru nikdo si nemohl dovolit. aby padali jak kralici z klouboku.zas tak kone rychle neumirali. lidi se radej posrali nez aby tam stali s tim kopim.jizda vyhravala vetsinou jen tim ze nekam nadusala, malokdo se ji posatvil. a pokud myslis tu provarenou scenu z SS s pomalovynym Melem tak tam v pohode konici mohli skakati:-)). takze dve ,tri rady je opravdu prehnany. mozna tak pet z prvni rady :-). a zaver z toho tedy. kun je akorat takovej jakej je.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.049309015274048 secREMOTE_IP: 54.225.35.224