Pravidla

Radost
20.10.2005 15:49
Wounding zbraň
Všimli jste si změny očarování zbraně "wounding" z 3 do 3,5 pravidel? Dřív způsobovalo krvácení (každé kolo -1 život, přičemž zranění se zvyšovalo), v současné době způsobuje ability damage -1CON. Přijde mi to hodně silné a už vůbec ne tak pěkné... co si myslíte vy?
Autorská citace #1
20.10.2005 16:57 - Xeth
Já to vítám... Když šlo o životy, tak s přibývající úrovní zbraň ztrácela na efektivnocti... s ovlivňováním vlastností je z ní ale pořádně hrůzostrašná zbraň, před kterou se třese každý nepřítel...
Je to podobné jako s jedy... v 2E byly k ničemu, teď už z nich jde strach....:)
Autorská citace #2
21.10.2005 10:39 - Radost
no mě to právě přijde hrůzostrašné až moc... a čím vyšší level, tím je ta zbraň lepší... kdyby na to byl aspoň save nebo se to dalo nějak resistnout... ale takhle je to prostě moc...
Autorská citace #3
21.10.2005 13:01 - Alnag
Tak to je správně hustý... tak to má být... ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073280811309814 secREMOTE_IP: 18.206.160.129