Pravidla

Lotrando
28.2.2008 11:59
Učení se kouzlům (Wizard)
Jakým způsobem používáte pravidlo o kopírování kouzel do kouzelné knihy u wizarda. V pravidlech je uvedeno, že se jedná check DC 15+ spell level na Spellcraft. Když se nepovede, opakovaný pokus lze realizovat až po zvýšení ranku spellcraftu.

Používáte toto pravidlo důsledně? Když v rámci přestupu zvyšuji spellcraft (dávám do něj body), je to bráno jako jednorázové zvýšení, nebo se může házet za každý získaný rank? Dotaz je trošku ťunťovský, tak to prosím berte trochu s rezervou :).

Když už jsme u toho, jak mocná kouzla jsou ve vašich kampaních běžně dostupná?
Autorská citace #21
29.2.2008 14:55 - Alnag
Nortrom: Však já souhlasím. Pokud si družina lidsky sedne, tak rozdíly motivace jednotlivých lidí jsou spíše bonus navíc a jestli někdo má rád kchůl powerz a optimalizaci postavy tak to je super, hra to umožňuje, což je taky super.
Já jen říkám, že nejlíp naoptimalizovat se dá kněz... :-) Na ENWorldu si to vysloužilo označení clericzilla (resp. CoDzilla - cleric or druid).
Autorská citace #22
29.2.2008 15:16 - Ruu
Theodor Benykar - no jo, kdyz jsem prisel do druziny, zacal si trpet krizi identity a uz se to s tebou tahne. Musis si najit nejake sve NEJ. Priste si treba spolu zahrajeme: kdo je nejmensi, chces? =]
Autorská citace #23
29.2.2008 15:20 - Lotrando
nortrom: vsak musim ne? aby se pri pristi diskuzi s pulobrem zas nevalela pulka druziny v rosti :)
Autorská citace #24
29.2.2008 15:21 - Ruu
Lotrando: DM se pouci a posle ctvrtobra.
Autorská citace #25
29.2.2008 16:02 - Ruu
Nebo at posle pulobra, cvtrobra si z nej uz udelame sami ... =]
Autorská citace #26
29.2.2008 19:35 - Beny
Nortrom Ani moc krizi nemám, já sem si postavu vyřešil v klidu a pohodě a hraje se mi výborně. A nej už mám, ale psssst. je to děsný tajemstvý. To ví jen Almi :))) Jasně, kdykoliv, když tě ke mě pustí Lotrando tak jo a určitě sem menší :))))
Autorská citace #27
29.2.2008 19:54 - Alwaern
Na kněze mi nešahajte. Taky ho hraju a healing mašinka nejsem (díky dobíjení kouzel).
Jinak ten build cleric/druid/hunter of the wild/devotee of něco... je extrémně ťunťovský :) Takový bych chtěl...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086076021194458 secREMOTE_IP: 44.221.83.121