Pravidla

Korin
17.1.2005 14:01
Odhal misto vs. ukryj mysl
Mam dotaz pomuze me kouzlo ukryj mysl 8.lv proti odhaleni pomci kouzla odhal misto/Discern location 8.lv. Dik.
Autorská citace #1
17.1.2005 14:18 - Rytíř
Uf, takovýhle konkrétní vychytávky, vy mi dáváte teda.. :)) Podle popisu kouzla Odhal místo (Discern location) vysloveně píšou, že před tímto kouzlem neochrání nic vyjma Ukryj mysl a intervence samotného božstva. Takže odpověď zní, jaja, pomůže ;)
Autorská citace #2
17.1.2005 14:31 - Korin
No to prave v ceskem prekladu nemuzu nejak najit ;). Jinak dik za odpoved.
Autorská citace #3
17.1.2005 16:27 - Rytíř
Aha.. tak já to zkouknu a případně opravim. Taky je otázka, esli se nelišej 3e a 3.5e - já se koukal na 3.5e. No, zkontroluju to, taky dík za info.
Autorská citace #4
18.1.2005 09:31 - Rytíř
Hmm, tak fakt jo, popis tohoto kouzla se malinko liší v 3e a 3,5e - právě o tu poznámku ohledně kouzla Ukryj mysl. Takže finální odpověď je: ve 3e by proti tomuto kouzlu (Odhal místo) Ukryj mysl nepomohlo, v 3.5e naopak ano.
To je tak, když je člověk línej podívat se do obou edic najednou... :)
Autorská citace #5
18.1.2005 11:45 - Korin
Jeste jednou dik za snahu. Tak nejak jsem si to myslel po tve prvni odpovedi.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.06955099105835 secREMOTE_IP: 3.91.11.30