Pravidla

x master
22.2.2009 10:13
Jak začat ?
Prečital som si player handbook,a tie knihi no mam v tom nejako zmetok jak začat čo mam urobit ked si cem zahrat ? nakreslit mapu ? bol by som vdacni za par bodov co urobit.
Autorská citace #21
22.2.2009 19:38 - Colombo
nevím, připadá mi obrovský rozdíl, mezi "zkušení hráči oťukávají nová pravidla(zejména soubojový systém)" a "rád bych zkusil to, RGP nebo jak to"

a co víme, že očekávání může naposto změnit chápání výsledku. Třeba Lukáš Bauer, my jsme očekávali zlato a proto je pro nás stříbro zklamání(co na to říká on, je další věc), oproti tomu, když naprostý autsider udělá 4. místo, no to je úspěch hodný oslavy!

Proto mi osobně připadá velice důležité znát to, co x master od toho očekává, jelikož nechci, aby byl zklamán.
Autorská citace #22
22.2.2009 19:54 - Fritzs
Lotrando: Tvoje schéma prvního dobrodružství je zbytečně jednoduché a když sem ve 13ti začínal, tak moje dobrodružství bylo o stupínek složitější... podotýkám, že moje znalosti RPG se tehdy omezovaly na existenci DrD (nikoliv znalost jeho pravidel) a hráli jsme bez jakéhokoliv systému.

Alnag: An rozdíl od tebe tady nedláždím jedinou správnou cestu k hraní D&D (a RPG obecně), ale snažím se dávat obecnější rady, jak na to.
Autorská citace #23
22.2.2009 20:51 - Argonantus
No, a než tě zdejší machři vysokých levelů zavalí podrobnostmi, doporučuji se vrátit k tomu, co řekl Shadow; tam je docela pěkně shrnuto vše podstatné.

A jinak - opravdu nejdůležitější je začít hrát; i za cenu, že nevíte úplně přesně jak; co je pro vás podstatné tím vyplyne najevo nejlépe.
Autorská citace #24
22.2.2009 22:09 - Sosáček
Colombo: bylo Jarikovo. Nezkousej zas vyvolat flame.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083441972732544 secREMOTE_IP: 18.209.209.28