Pravidla

Rytíř
7.2.2007 09:30
V jedné zdejší diskusi mě zaujala lehká odlišnost v tom, jak každý z nás pojímá odměňování postav hráčů zkušenostmi. Myslím, že se shodneme na tom, že nikdo neodměňuje pouze podle tabulek, tj. za poražení protivníka a překonání problémů. Nicméně, zdá se mi, že řada lidí zašla ještě dál než my, podle mého názoru skoro až za hranici, kterou je v systému d20 rozumné dodržovat...
Autorská citace #61
7.5.2007 14:39 - Corvus
hmm... na eliminovanie tychto prazdnych cinnosti ma napada ze by bolo mozne bud
silove riesenie tzn. povolit zlepsit len tie skilly ktore boli pouzite zmysluplne
liberalne riesenie a teda povolit im dost casu na trening pomedzi herne sedenia.
ja zas az tak strasne na tom zlepsovani len pouzivanych skillov nebazirujem. hraci to robia vacsinou sami bez toho aby som ich nutil, alebo si najdu nejaky dovod preco sa v tom konkretnom skille zlepsili.
btw dobre si pamatam jak som pri hrani Dungeon Mastera hadzal sipky do dveri aby som si zlepsil Ninja level :)
Autorská citace #62
7.5.2007 14:49 - Elgard
Corvus:
Osobně je mi jedno, že není příliš logické, že se postava zlepší ve skákání, když aktivně skákání v čase mezi úrovněmi nepoužila. Zdá se mi to zcela irelevantní, protože to hru posouvá do debaty, co je, a co není logické. Imho dost hráčů na logičnost xxxxx, chtějí si zahrát. Navíc zdůvodnit se dá vše. Stačí např., aby hráč řekl, že každé ráno hodinu cvičí své skilly (něco takového by v reálném světě musel dělat) nebo v případě, že všechny skill pointy vrazí do 1 skillu říct, že se na to musí třeba týden cvičit. Nemá podle mě cenu jít po úzké linii - za co byly expy, to se musí zlepšit. Jde o to, aby bylo fajn u stolu, ne aby to bylo logicky neprůstřelné...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074717044830322 secREMOTE_IP: 3.149.234.230