Pravidla

ShadoWWW
1.6.2009 22:25
vývoj po 30. úrovni
V rámci GenConu se mají rozebírat možnosti pravidel po 30. úrovni. Co si o tom myslíte? Jaký by podle vás měla mít postava další vývoj? A měla by ho mít, nebo by mwl hráč svou vypiplanou postavu, se kterou toho tolik prožil, poslat do věčných lovišť a začít znovu od začátku s novou?
Autorská citace #1
1.6.2009 22:28 - sirien
hh, myslim že na Genconu se bude probírat hlavně ta zrzavá nerd-game-girl z YouTube.

Nicméně myslim že takováhle diskuse je vždycky spíše akademická, 30lvl je hodně, charakter postav je dost jinej než na řekněme 10lvl (je to dost jiná hra), takže většina skupin se bude třeba motat v určitém rozmezí lvl.
A to jestli postavu vést dál nebo ji zahodit je vždycky spíš otázka individuálního pohledu na kampaň než nějaké obecné pravdy.
Autorská citace #2
1.6.2009 22:31 - Alnag
ShadoWWW: Myslím, že by si tvůrci měli dát voraz. Pokud to není aprílový vtip tak mám takový dojem, že to dopadne podobně jako svého času Epic Level Handbook pro 3e. Kariéra hrdiny končí jeho epickým osudem... čas na novou kampaň. Co je tohle za dojení?
Autorská citace #3
1.6.2009 22:46 - sirien
Píše:
Co je tohle za dojení?

Hrajou si na Exalted :D
(Staré dobré Exalted vs DnD: Kde vy končíte, my tepre začínáme...)
Autorská citace #4
1.6.2009 22:49 - bigbythewise
Pro mě za mě, když si chce někdo hrát na polobohy. Věřím, že nějaké epic handbooky budou. Každopádně nikdo nikoho nenutí to kupovat, viď Alnagu.
Autorská citace #5
1.6.2009 22:52 - sirien
Knížky od WotC v sobě mají podprahové hypnotické nucení koupit si tu další, tos nevěděl? :)
Autorská citace #6
1.6.2009 22:54 - Lotrando
Postava by patrně měla skončit. Co může být víc, než epické tažení završené hrdinskou smrtí :).
Autorská citace #7
1.6.2009 23:50 - Fibriso
hhm wizardi mají motivaci vydat po Epic level hadnbook (level 20-30) knížky Demigod level hadbook
nebo prostě konvertujte do 4E (ale podle mě, je jen otázkou času kdy jim hrábne docela a vydají Epic 4E hadbook na 30+... jen jsem opravdu zvědav na odpovídající monster manuál (Kelevmor + 3x balor jako Easy encouter?)
Autorská citace #8
2.6.2009 11:05 - Vannax
Lotrando píše:
Postava by patrně měla skončit. Co může být víc, než epické tažení završené hrdinskou smrtí :).

Že by nehrdinská smrt hned na začátku tažení...? :-)
Autorská citace #9
2.6.2009 11:30 - Merlin
jediným bohem jsem já, tudíž nesnesu ani polobohy....
Autorská citace #10
2.6.2009 11:44 - Lotrando
Vannax: každý máme svou úchylku .)
Autorská citace #11
2.6.2009 14:50 - Gabik
Jako co chcete dělat s postava na 30 levelu?
Mocní draci je zvou na každou párty co dělaj, aby si je náhodou nepohněvali.
Většina nižších bohů a démonů jim zadává úkoly, protože na ně sami nemají. Králové a císaři pro ně na svých hradech drží ty nejlepší pokojejen tak, kdyby náhodou zašli.
A ti vyžší bohové se snaží je moc neprovokovat aby se nerozhodli jim vzít jejich božskou doménu :).

A na to potřebuješ pravidla?


Teda když to čtu, tak je asi fakt lepší je zabít ještě předtím. :)
Autorská citace #12
2.6.2009 14:59 - Merlin
Gabik: nebudu to riskovat a zabiju je radši už v pondělí...ono z 8 levelu není k 30 tak daleko..tak jistotra je jistota. Andtome musíš přijít!!!!!
Autorská citace #13
2.6.2009 15:00 - Gabik
Andtome: sry, no takovou inspiraci jsem nečekal :)
Autorská citace #14
2.6.2009 15:35 - Rytíř
No poslat vypiplanou postavu do věčných lovišť nebo herního důchodu jen proto, že dosáhla 30.lvl, je fakt těžký. Chce to jistou herní zkušenost, aby hráč uvěřil že to je vážně třeba :) Protože ono to pak fakt dost nebaví.. btw ten popis Gabiku vztahu takovýchto postav ke světu je vážně výstižnej, se ti povedlo ;)
Autorská citace #15
2.6.2009 17:19 - Ebon Hand
U nás se zavedlo "dávat postavy do domečku". A to se nikdo nedostal na 30.úroveň. Prostě když už je postava mocná, že hráč je spokojen. Udělá si postavu novou a tu starou vytahuje jen občas na hry "jednou za rok", na naši ligu gentlemanů.. :-)
Myslím, že je taky divné, že by postavy na takových epic levelech měli stále co napráci pro každou hru. Proč když by to bylo hodné jejich rozměru, tak si neumím představit co by se muselo odehrávat pro běžné commonery..
Autorská citace #16
2.6.2009 20:55 - Merlin
ja z těch mocných postav (pokud se vubec nějaká taková nakonec vyskytne), dělám po dohodě s hráčem NPC...krále, mágy, generály...na občasné epizodní role

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081045150756836 secREMOTE_IP: 44.200.23.133