Pravidla

yokuzava
3.6.2009 11:10
Skill-based vs. Class-level system
Chtel bych se zeptat jake hlavni rozdily v systemech zalozenych na dovednostech a na povolanich s urovnemi vidite? Jake hry jsou z techto systemu?
Pripadne proc prave ten ktery system hrajete a v cem je lepsi nez ostatni?
10.6.2009 08:40 - andtom
Jerson píše:
Andtome, teď tedy nevím, na které straně barikády stojíš, jestli na té "na systému nezáleží", nebo na té druhé.

To jsem to teda dopracoval :)

Jsem na straně barikády "na lidech záleží". Pokud by platili a byly by tam ženský, tak to je jen plus :)
10.6.2009 08:44 - Sethi
jsem ochotná postávat na barikádě a držet rozvinutý prapor.

pokud mě ovšam někdo občas vystřídá, abych si taky mohla bouchnout pár lidí popelníkem.
10.6.2009 08:46 - Nachtrose
Píše:
pokud mě ovšam někdo občas vystřídá, abych si taky mohla bouchnout pár lidí popelníkem.


Vem si par popelniku sebou a muzes klido mlatit na obe strany, kdyz bude chut ;-)
10.6.2009 10:04 - Merlin
tak já to upřesním..mé podmínky výběru strany barikády:
plat
ženský
možnost mlátit popelníkem
vítězná strana....
10.6.2009 10:07 - Lotrando
chybí ti tam dobrý pití
10.6.2009 10:26 - Merlin
to už beru jako samozřejmost...pche
10.6.2009 10:31 - Fibriso
ještě bych dohodil, že na opačné straně barikády nesmí být Listrův toustovač.... (kdo četl červeného trpaslíka, ví)
30.8.2009 07:20 - Daside
Chci se zeptat jestli je nějaká stránka a tam sou vypsaný skilly z warhammeru
díky

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062826156616211 secREMOTE_IP: 35.175.212.5