Pravidla

ivanivanovic
18.1.2010 20:00
Disease 4e
Zadar,

potreboval by som poradiť, najlepšie uviesť príklad na to ako tie choroby po novom fungujú.

Konkrétne nerozumiem Disease Progression: a tým žvástom tam, na miesto jedného príkladu

napr. táto choroba
Filth Fever


dik
Autorská citace #1
19.1.2010 07:46 - Spize
U popisu nemosi jsou uvedena různá stádia. Postava začíná na stádiu "Initial Effect".
Po každém dlouhém odpočinku (Extended rest) hází na Endurance. Když hodí málo, tak se stav zhorší. Když středně, tak se nic neděje. Když hodí dobře, tak se posune na lepší stádium. (U nemoci jsou vždycky uvedený dvě DC, který udávaj hranici mezi málo/středně a středně/moc.)
Ve chvíli, kdy se dostane nemoc do posledního stádia, už ani neházíš.

Jo, a spojenec prý, který umí léčit, si může hodit místo tvý Endurance svým Healem.
Autorská citace #2
19.1.2010 08:41 - ivanivanovic
Ďakujem.
Autorská citace #3
28.1.2010 19:03 - Babaj
nebudu zakladat novy topic kdyz se chci zeptat na jen takovou drobnost:-) tyka se to clerika, tak snad tady nebdu uplne oftopic..

healers lore se projevuje i pri regeneracich... kuprikladu pokud pouziju healing power co mi dava redeneraci 5 do konce encountru... a mam wisdom treba 4 bude mi tikat za 9? a potazmo i temporary?

aha uz to vidim regenerace je specialni forma healingu :-)) klate .. cleric mi stoupl v cene :-)
Autorská citace #4
28.1.2010 21:19 - Nachtrose
Babaj: tak prida, nebo neprida? Osobne v tom zase tolik jasno nemam. I kdyz tipnul bych ( podle core booku, errata jsem nezkoumal ) ze ano.
Autorská citace #5
28.1.2010 21:48 - Babaj
no podle pravidel by mela, ale cekam na hlavy pomazane :-) u tech temporary, jsem se dival, ze kazdy power co mam ,, co manipuluje s temporarama, neni healing power(nema keyword) :-) takze tam mi dilema mizi :-))
Autorská citace #6
28.1.2010 22:16 - Sethi
Já přidávám wis opravu u všeho, co má Healing keyword. Čiže včetně zóny nebo emohealu. Ostatně, tak to generuje i builder. Takže pokud má nějaká regenerace healing keyword, tak nevidím důvod, proč s healer's lore wis nezapočíst.
Autorská citace #7
28.1.2010 23:49 - noir
Jojo, v tom je síla klerika. Léčí jako šílený, až to hezké není. Teda vlastně je to nádherné!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073987007141113 secREMOTE_IP: 3.89.116.152