Pravidla

Tarfill
18.4.2016 11:53
Autorská citace #61
6.2.2021 15:55 - Tarfill
wlkeR píše:
Jaká je pravděpodobnost toho, že nováček sáhne po

tak tohle naprosto netuším.
Docela by mě ale zajímal i názor méně zkušených hráčů. Na to Zrcadlo se většina z Vás zkušených matadorů vyjádřila vcelku jasně, na druhou stranu nezaznamenal jsem tolik reakcí od "začátečníků" ...

Log 1=0 píše:
A na tohle jsi pěkně prosím přišel jak?

To byl čistě teoretický příklad opačného typu úvodu. Nic proti Tobě.
Ten Tvůj návrh začátku z #59 je samozřejmě taky fajn a věřím, že Ty bys to takhle zpracoval dobře. Ale jak jsem řekl, tohle není můj styl a tudíž jsem se tímhle stylem vyprávění v tom dobrodružství nezabýval...
Autorská citace #62
6.2.2021 17:49 - wlkeR
Imo asi diskuse na Kostce nejsou místo, kam by se začátečník snadno zatoulal. A pokud jo, asi šel původně pro překlady, spíš než místní tvorbu, i když zrovna teď je na hlavní stránce líp vidět to druhé. I bych si troufnul tvrdit, že my to tu řešíme spíš ze zájmu to řešit, než hrát.

Jináč co píše Gergon za ideály už mně přijde trochu jako extrém, sám bych volil něco mezi těmi póly v závislosti na tom, jak moc důležitá ta věc nebo postava je. Obecně jsem fanouškem sidebarů, co dělala Adventurer's League, kde daná postava měla rámeček s krátkým fyzickým popisem a základy pro její roleplay as-intended. Celkem vždycky tak na 5 řádků. Super tech, vykradl jsem. Přiznám se, že u důležitějších postav má u mě každá svojí stránku jako z Bestiáře (i když taky krátím, co se dá, a zpravidla to dělím na odstavce pro RP a boj). Předpoklad je, že si ty NPC DM načte předem... A jo, sám bych se za to asi neměl rád. Oh well, všem se člověk nikdy nezavděčí.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.056488037109375 secREMOTE_IP: 54.81.185.66