Pravidla

Maelik
3.3.2017 08:16
11.4.2017 13:14 - Maelik
Možné je všechno, ale s Censií se patlám už poměrně dlouho a fakt už bych se radši věnoval něčemu jinému. Navíc mám ten problém, že mě už fakt nenapadá jak to dál vylepšit, tedy kromě odstranění pár zapomenutých věcí, jako výše zmíněná louka.
11.4.2017 13:44 - Tarfill
Šak hej, ponech si energii na tvorbu jiných příběhů, třeba přímo pro Tvou družinu, nebo pro něco nového sem na kostku... ;-)
11.4.2017 22:51 - Maelik
Tak jsem odeslal finální verzi k uploadu. Nic moc se nezměnilo, jen text jsem ještě jednou prošel opravil nějaké ty hrubky a relikty přepisování, místo opakující se informace o možné nevěře (tak trochu taky relikt) jsem Eleonoře dal pár klepů o Leně a přihodil jednu ilustraci to je asi tak všechno.
12.4.2017 22:25 - Gurney
Nejnovější verze nahrána.
12.4.2017 22:46 - Log 1=0
Nevím, kde je chyba, jestli tady nebo u mě, ale mám pořád tu předposlední.
12.4.2017 23:44 - Maelik
Log1=0: Nevim, zkoušel jsi to otevřít? Páč název se nezměnil, což uznávám není nejlepší tah, ale už to tak nechme být. Otevři si to pdf, koukni na stranu 14. pokud tam na tebe jukne poměrně fešný rozpadlý zombík, je to ta nejnovější verze. Pokud je tam jen prázdné místo, je to skutečně ta předposlední.
13.4.2017 00:08 - Log 1=0
Děkuji za důvěru, ano, otevřel jsem to a díval jsem se na místa dle tvého komentáře opravená. Byla beze změny. Teď jsem zkontroloval zombíka. Taky tam není.
13.4.2017 00:41 - sirien
...a já vim, co s tim je :)
13.4.2017 01:43 - Gurney
? Zombíka mám (jen je to tedy strana 13).

asdfasdf píše:
...Páč název se nezměnil, což uznávám není nejlepší tah, ale už to tak nechme být.

Tak já u těch věcí co sem dávám vždycky prohlížím minimálně první stranu, takže pokud tam napíšeš například 2.1, tak je docela dobrá šance, že to dám i do názvu souboru (už máš v názvu i verzi).
13.4.2017 14:22 - Maelik
Děkuji. Příště se už pokusím nezapomenout na dopsání verze jak do názvu souboru, tak na titulní stránku.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.17408084869385 secREMOTE_IP: 54.162.164.86