Pravidla

Autorská citace #68
2.6.2020 12:19 - Tarfill
Když sis o to řekl...
ačkoli tedy bohužel nemám poznámku k textu přímo v článku, mám trochu problém s názvem článku.
Ne všichni totiž známe zkratky všech systémů a když třeba já vidím název článku "CofD v Kostce" a nenapadne mě hned co to vlastně znamená, automaticky to míjím a dál mě to nezajímá, čímž se vlastně autoři připravují i o zpětnou vazbu. Podobně mi dlouho trvalo, než jsem si zvykl v diskuzích na zkratky typu BitD, SCAG apod. Když bych viděl rozepsaný celý název "Chronicles of Darkness..." tak by mi to určitě pomohlo...
Autorská citace #69
2.6.2020 12:25 - Aegnor
Tak on článek se jmenuje Chronicles of Darkness v Kostce. Akorát diskuze k článku zůstala neaktualizovaná, tu jsem přepsal až teď. :-)
Autorská citace #70
2.6.2020 12:31 - Tarfill
No bezva, díky! ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077616930007935 secREMOTE_IP: 54.225.1.66