Pravidla

Autorská citace #21
14.7.2019 19:15 - GDIcz
výborné, díky moc!
Autorská citace #22
22.7.2019 13:32 - Demonica
Aktualizováno pdf s dobrodružstvím a přidány ke stažení mapy.
Autorská citace #23
24.7.2019 22:42 - Gurney
Nestíhám poslední dobou moc přispívat, ale o Pokladu jsme se zrovna teď bavili na GC, že je to fakt profi překlad.

sirien píše:
Jinak se omlouvám za to jak tu teď Poklad i Dragon Heist (a asi 2 další články) zevlí v publikační frontě, byť jsou nějak hotové už delší dobu - bohužel já sem teď zasekanej GameConem, Gurney byl někde mimo atd., takže sme to moc nestíhali odbavovat a ani (byť by to bylo na 5 minut...) přesměrovávat na Demonicu :/

K tomu se přidávám, u mě notebook v servisu na asi dva týdny a sešlo se to s výpadky hostingu, když jsem článek dodělával na mobilu, nakonec to zachrránil (a zveřejnil) Dukolm.
Autorská citace #24
25.7.2019 11:19 - MartinCZ
Gurney píše:
je to fakt profi překlad

Na tom mají hlavní podíl pánové Pilchowský a Pan Bača.

/OPRAVENO/ (o :
Autorská citace #25
25.7.2019 11:39 - Pan Bača
Pan Bača! Prosím nezkracovat..
A bylo to společné dílo, takže všechna ta chvála opravdu potěší...ale bez tvého základu by nebylo ani té chvály.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.20436716079712 secREMOTE_IP: 35.173.234.237