Pravidla

Autorská citace #1
12.8.2021 09:44 - Necromancer
Dobrý!
Tohle se mi taky líbí. Je to velmi dobře propracované, myslím ty různá nahodné úkazy a tak. Tahle lokace je propracovaná tak na úrovni Ravenloft z CoS, ale v malém prostoru, čímž to vypadá ještě líp. I když je pravda, že dobrodružství by, s ohledem na to, že je to jen jedna lokace, bez takovéhle podrobnosti nevypadali tak dobře.
Každopádně ano, 9/10 si s přehledem zaslouží.

PS.: Doufám, že mě za tohle Kniha návštěv nepokárá... XD
Autorská citace #2
12.8.2021 21:38 - TheLacrot
Nekromancer: Děkuji za pochvalu! Ze stylu jak je napsán přeložený Strád (kterého jsem v tu dobu DMoval) jsem si právě bral velkou inspiraci. Snažil jsem se, aby byly lokace využité a hodně pomohly také zpětné vazby od testerů, nebo Markusovy poznámky - ty byly obvzlášť přínosné.
...a Knize bylo pohlazeno její ego, tak je to zřejmě v pohodě ;-)
Autorská citace #3
15.8.2021 11:37 - Markus
Blahopřeju k vydání! Rád vidím, že přibylo celé jedno patro, musím se na to podívat blíž. :)

Hodil jsem dobrodružství jako anotaci do Databáze RPG.
Autorská citace #4
17.8.2021 08:19 - Xmajl
vypada to hodne dobre! uz se tesim

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.16400384902954 secREMOTE_IP: 3.236.212.116