Pravidla

sirien
15.4.2022 00:40
Autorská citace #1
15.4.2022 00:40 - Log 1=0
Vida, tohle je zajímavé.
To období je v komiksech zatím neprobádané (no, jsou zatím jen čtyři, z toho jedna sbírka legend), ale mám potenciál.
Mám to MH RPG, plánuji koupit Mouserittera, až vyjde, ale dobrodružství budou asi problém.
Tak klidně víc, tohle se bude hodit.
Autorská citace #2
15.4.2022 02:53 - sirien
nechci Ti způsobit trauma, tak prosím s tím během do nejbližšího komiks obchodu počkej až do rána, ale tady doma v knihovně máme ty sbírky legend tři.

Co se týče toho "klidně víc" - ode mě spíš ne, na tohle jsem narazil kdysi náhodou a odložil sem si to bokem (kde se na to dlouho prášilo), ale je to jen tohle, nic dalšího v zásobě nemám a sám Mouse guard nehraju (přiznám se že sem si pořád ani nepřečet komiksy).
Autorská citace #3
15.4.2022 08:58 - Log 1=0
Děkuji za obavy, ale ve skutečnosti nejsem MG fanboy. Celkově mi přijde v místní bublině dost přeceňovaná. Vyrážet do komiksšopu na Velký pátek se tedy nechystám. V klidu se na to podívám v Mahence (ale mají je tam, takže díky za tip).
Autorská citace #4
17.4.2022 00:14 - Shako
Díky za námět autorovi a Sirienovi za překlad - oceňuji zejména to dohledání českých překladů.
Hrál jsem kdysi podobný příběh, tak jsem rád, že podkopávání pachové hranice je oblíbená kratochvíle nejen mých lasiček. :)
Autorská citace #5
17.4.2022 01:53 - sirien
Shako: lol - před x lety si to byl Ty, kdo mi ty překlady termínů nadiktoval :)
Autorská citace #6
17.4.2022 02:55 - LokiB
sirien: hele, tohle je překlep (najdou dva strážce, Straše a ...), nebo tam figurují dvojníci?

Píše:
Hráči najdou dva Straše a zle zbitého Lukáše hlídané dvěma lasiččími strážci (Salzarem a Tharnem).
Autorská citace #7
17.4.2022 14:11 - Shako
sirien píše:
Shako: lol - před x lety si to byl Ty, kdo mi ty překlady termínů nadiktoval :)


Upss :D
Já se právě zamýšlel, podle čeho si to dohledával. Straš a Lukáš je jasný - to je v některém z komisků. Vřesovec a Ořechov jsou na mapě. Ale třeba velitel lasiček je těžší kalibr. :D

Tak aspoň, že se od té doby nezměnil stav, že čtvrtý díl o Zimní válce stále nevyšel resp. nebyl napsán.
Autorská citace #8
19.4.2022 12:08 - crowen
Super preklad, len skoda tej lokalizacie miestnych nazvov a asi milion minusovych bodov za zmrsene mena mysiakov. Viem, ze je to prevzate z ceskeho prekladu komixov, a je to zlocin, co Kanturkovi neviem odpustit.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066329956054688 secREMOTE_IP: 18.191.254.0