Pravidla

mrkew
3.6.2022 18:13
Draci a Pútnici
Ponorte sa do sveta drakov, pútnikov, elfov, trpaslíkov, kentaurov a ďalších fantasy bytostí so svojimi kamarátmi alebo rodinou.

Draci a Pútnici je pôvodná slovenská RPG hra, ktorá do tradičného fantasy zasadenia zakomponováva verneovské a steampunkové prvky namiesto okultnej mágie.

Hra má jednoduché pravidlá. Tabuľky pomáhajú rýchlo vytvárať nové prostredia a príbehy vrátane zápletky, zvratov a vyvrcholení. Je určená pre 2 až 7 hráčov a vhodná pre všetky vekové kategórie od 9 rokov. Predáva sa v krabici, ktorá obsahuje:

pravidlá
set 7 kociek s rôznym počtom stien
štyri karty príšer
zástenu na zasunutie do otvorenej krabice s užitočnými tipmi pre Pána príbehu
denník postáv
dve hracie mapy
Samostatne je možné dokupovať doplnky, ako ďalšie karty, figúrky alebo avatary postáv.

Odkaz na web: https://daprpg.com/
Autorská citace #21
10.6.2022 10:07 - Jerson
To je pravda, ale už jsem ji napsal a je jen na Sirienovi, kdy ji zveřejní. :-)
Autorská citace #22
10.6.2022 13:34 - LokiB
Tak to je známá věc a většinová společnost to celkem dobře chápe, že kolem RPG se pohybují především podivíni. Proč by to mezi tvůrci pravidel mělo být jinak ;)

Bylo celkem vtipné, když Mrkew v recenzi četl slovenské texty, tak má výborně parodickou výslovnost slovenštiny!
Autorská citace #23
10.6.2022 14:07 - mrkew
LokiB jak si to mám brát? :D Co si mám pod tím představit :D
Autorská citace #24
11.6.2022 06:59 - RoVan
Shadowww: kdyby sis přece jen chtěl užít trochu RPG bulváru a cringe, tak totožný příspěvek, jako byl v RPGD, najdeš i v komentářích pod recenzí.

LokiB: No nevím, snoubenka mi po Brnoconu říkala, že tam byli úplně normální lidi (zvlášť když to srovná s různými Anime a fandom cony, kde jezdila). Myslím že na tom nejsme tak zle, aby byl autor PaD reprezentativní exemplář.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.060785055160522 secREMOTE_IP: 3.140.186.241