Pravidla

Demonica
5.4.2023 08:28
Autorská citace #1
5.4.2023 08:28 - Haplo
Jen doplním mé amatérské překlady obskurních systémů:
Mythic Battles Pantheon
TD10
Autorská citace #2
5.4.2023 13:52 - Mrakomrak
Super, děkuji az všechny!
Mimo to - mám přeložené 2 dobrodružství The Waking of Willowby Hall a In the Shadow of Tower Silveraxe - obě hry jsou sice OSE/Knave ale menší konevrze a můžou se hrát kdekoliv. Neměl by někdo zájem to dotáhnout do finále? Nutná redakce a sazba.
Autorská citace #3
5.4.2023 18:16 - Pan Bača
paráda, takhle nějak jsem si to představoval
jen nešlo by ještě tu střední záložku s překlady nějak zvýraznit? ;-)
Autorská citace #4
5.4.2023 19:53 - Necromancer
Skvělé, děkujeme Demonico! :-)
Autorská citace #5
5.4.2023 21:07 - Evoker
Když si listuju v uvodnicich těch překladu, jsou tam ještě Dobrodružství ve Středozemi 5E, ten tu nevidím. Je k dispozici?
Autorská citace #6
6.4.2023 10:48 - Demonica
Ráda bych poděkovat všem, kteří dali dohromady seznam už hotových překladů.

A hlavně díky všem, kteří se na překladech podíleli a podílejí. Je to obrovský kus práce, který zdejší komunita dala dohromady a další projekty stále vznikají. Dobrá práce.
Autorská citace #7
7.4.2023 17:33 - Mrakomrak
Není v plánu překlad dragonlance shadow of the dragon queen?
Autorská citace #8
7.4.2023 19:47 - Lomax
Kdyby někoho zajímalo, tak tady je můj překlad Year Zero Mini a dlouhodobě rozpracovaný překlad Dresden Files Accelerated.
Autorská citace #9
7.4.2023 21:34 - chrochta
Chybí sekce Dungeons and Dragons 3.Xe. Jsou tam minimálně Oriental Adventures, Rudá ruka zkázy, Návrat do Chrámu živelného zla a několik různých Bestiářů.
Autorská citace #10
7.4.2023 21:35 - Mrakomrak
Lomax píše:
Kdyby někoho zajímalo, tak tady je můj překlad Year Zero Mini a dlouhodobě rozpracovaný překlad Dresden Files Accelerated.

Ty jo super! Hlavně za YZM děkuji. Neplánuješ to dát do PDF? Budeš překládat i sheet?
Autorská citace #11
9.4.2023 11:17 - Demonica
Haplo píše:
Mythic Battles Pantheon a TD10
Doplněno.
Pan Bača píše:
jen nešlo by ještě tu střední záložku s překlady nějak zvýraznit? ;-)
Bohužel to teď není technicky možné.
chrochta píše:
Chybí sekce Dungeons and Dragons 3.Xe. Jsou tam minimálně Oriental Adventures, Rudá ruka zkázy, Návrat do Chrámu živelného zla a několik různých Bestiářů.

Doplněno.
EDIT:Evoker píše:
Když si listuju v uvodnicich těch překladu, jsou tam ještě Dobrodružství ve Středozemi 5E, ten tu nevidím. Je k dispozici?
Doplněno do přeložených Dobrodružství v článku Dungeons & Dragons 5e.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083209991455078 secREMOTE_IP: 18.209.209.28