Příběhy

Autorská citace #1
9.12.2008 08:49 - Lotrando
Pěkné.

Dobře se to čte, jen pozor na občasné opakování stejných slov, např. pak nebo avšak - semotamo se to nakupí a působí rušivě). Nic co by se nedalo snadno opravit.

Bylo to napínavý. Copak ještě dalšího tahle slečna vyvádí?
Autorská citace #2
9.12.2008 11:38 - sirien
Hezké. Jen v jednom odstavci se asi třikrát v rychlim sledu opakuje "pak"

Jinak mám dojem že musí mít úplně zvrásněnej nos jak ho furt krčí :)
Autorská citace #3
9.12.2008 11:41 - Ebon Hand
Mě se to líbí, dávám opět za jedna, jako Merlinovi. Mám velkou radost, že to je již druhá povídka s trochou erotiky. A tato hrdinka je dost drsná! :-)

Mám jen pár poznámek, které jsou jen kosmetické. Také mi přišlo, že používáš velmi často slovo pak pro vyjádření sledů akčního děje, nejvíce je to v té šarvátce před kuchyní s kušistou.
A též mi moc nesedla formulace "pohnula se pánví" spíš bych dal pohnula pánví, přitiskla se pánví, vtíravě pohybovala pánví, pokud by tam měl být větší náboj.

Každopádně se mi to líbilo a docela by mě zajímala povídka, jak je hustá když si to dává v plné výzbroji!
Autorská citace #4
9.12.2008 12:01 - wraiths
super za 1. jinak mozny by slo zmenit "zaujala postoj". nebo nejak konkretizovat jaky postoj. bojovy, laxni.... nebo nejak uplne zmenit. ale pekne se to cte. Libi se mi to vic nez Rytirovo.
Autorská citace #5
9.12.2008 12:20 - sirien
jasný, postoj byl baletní, ne? Kdyť tam tančila kolem sloupů a tak... :)
Autorská citace #6
9.12.2008 12:52 - wraiths
sirien: hele pane srandicko. co kdyz to byl krasobruslarskej si mastila nohy "kafrovou" masti ze by to byl Voltaren(ale asi ne, tim se masti pres puncochace). :p
....přesunula za sloup a postavila se do postoje,ja jen ze se mi to zda takovy divny tahle formulace.
Autorská citace #7
9.12.2008 13:16 - Merlin
ano...jsem si plně vědom opakování slov..a zvláště pak...PAK :)
no...psal jsem to v omezeným čase asi za hodku a něco...ale beru i další kritiku....některé výrazivo a větné spojení není košér.....což se doufám napraví v dalších dvou povídkách, které čekají na zveřejnění ( ta jedna je kapku s hvězdičkou...ehm)..jinak postoj...zapomněl jsem uvést, nebo jsem to možná uvedl v jiných částech, že Akira je mnich, a vzhledem k tomu, že primárně to nebvylo určeno pro zveřejnění, ale pro hráče hrajícího Tengawara...tak mi ani nepřišlo na mysl...kdybych to psal primárně pro zveřejnění...dal bych si záležet
Autorská citace #8
9.12.2008 13:57 - Merlin
až dorazím domů..napravím výtky
Autorská citace #9
9.12.2008 14:12 - wraiths
Merlin:to byla jen malilinkata pripominka, jine(az naty opakujici se slova) jsem tam nenasel. ale tohle me proste hned padlo do oka. doufam,ze sem zas neco poslels.
Autorská citace #10
9.12.2008 14:28 - Merlin
wraith: jojo..já si jich všiml už v editu, ale nějak jsem se nedostal k opravě...upravím to doma...

jinak jsou další dvě nachystaný ke zveřejnění: Bouře (s hvězdičkou) a Vlčí Máky
Autorská citace #11
9.12.2008 14:40 - Rytíř
Pěkné je to, má to docela spád (což u tebe občas postrádám, Merline) ;)
A až napravíš věci zde již zmíněné, bude to vážně dobré.

Mám ještě jednu drobnost - dost mě zmátly rody v tomhle odstavci

Zaslechla slabé zasténání vedle sebe. Otočila pohled k druhé postavě ležící na podlaze, začala se probírat. Rychle vstala a přikročila k ní. Stáhla postavě kápi a zjistila, že je to neznámý muž, stejně jako ten před ním. V tu chvíli zaslechla další kroky z místnosti vedle. Rychlé. Uchopila jeho krk a prsty rozdrtila průdušnici. A rychle zvedla hlavu.

Gramaticky je to sice správně, mluví se o postavě. Ale protože víme, že to je muž a ona žena, tak to působí rušivě, musel sem se vracet, jestli sem něco nepřehlíd a neztratil stopu, o kom je řeč. Zachoval bych tam prostě mužskej rod... stočila pohled k prvnímu protivníkovi nebo tak něco.

Další povídky budou následovat, dopřejte si ale pauzu, přece to na vás nevychrlíme najednou, je třeba to vstřebat! :)
Autorská citace #12
9.12.2008 15:31 - Merlin
Takže jsem se pokusil opravit některé nesrovnalosti..jako jsou opakujíc í se slova a i odstavec na který poukázal rytíř.
to rytíř: jááák postrádám :P?
Autorská citace #13
10.12.2008 00:44 - sirien
Rytíř: S tim sem problém nějak neměl...
Autorská citace #14
14.12.2008 20:28 - Alnag
Ještě tomu chybí taková ta hláška "na motivy skutečných událostí přepsáno do fantasy hávu..." :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08176589012146 secREMOTE_IP: 54.221.43.155