Příběhy

Autorská citace #1
17.12.2008 12:44 - sirien
Sem docela zvědavej jestli Ti vydrží energie to dopsat, vypadá to zajímavě
Autorská citace #2
17.12.2008 13:14 - Jerson
Líbí se mi to, (snad až na trochu aikidistický popis páčení ruky). A vypadá to na dlouhý příběh :-)
Autorská citace #3
17.12.2008 15:17 - wraiths
jedno z nejlepsich co jsem zde cetl.
Autorská citace #4
17.12.2008 16:34 - Lotrando
ehm,

jak je to sakra dál? :)

Věcně. Přišlo mi, že některé "náladové" scény končí zbytečně rychle. Sneslo by se víc, třeba to koukání do vody, co se tam vlastně dělo. Nějak mě to zaujalo, a pak nic. Jen subjektivní dojem.
Autorská citace #5
17.12.2008 19:38 - Alnag
Hodně se mi líbí způsob otevření a umím si představit, že i ty rychlé střihy jsou záměr a dávají tomu určitou dynamiku. Ale taky bych volal po pokračování, takhle trápit čtenáře jen mnohoslibným příslibem, podobně mnohoznačným jako název samotný a pak to zaseknout v podstatě ještě na začátku... to teda není pěkné. :)
Autorská citace #6
17.12.2008 19:42 - Ebon Hand
Přidávám se také k chvále. Moc se mi to líbí a chtěl bych pokračování, protože toto je taková předzvěst něčeho většího! :-)
Autorská citace #7
17.12.2008 20:04 - Sathel
Lotrando, scény jsou krátké protože povídka je dlouhá a nechci čtenáře nudit scénama, ve kterých se prakticky nic neděje. Chcete pokračování? Není problém. Tohle byly první tři strany z prozatimních dvaceti. Jen potřebuji poradit. Jsou tam i scény 18+ a nejsem si jistá, jestli se to dá publikovat na takhle přístupném místě, i když zas tak hradcore to neni.
Autorská citace #8
17.12.2008 20:23 - sirien
Normálně to sem hoď. Nejsme v žádný upjatě praštěný Americe
Autorská citace #9
17.12.2008 20:25 - Alnag
Už jsem se bál, že tam žádné 18+ scény nebudou... :o)
Autorská citace #10
17.12.2008 20:28 - Sathel
Jersone, aikidistické to rozhodně není, ve skutečnosti to byla snaha o popsání páky, kterou jsem si několikrát vyskoušela na vlastní kůži na semináři historického šermu. Ani bys nevěřil, jak jednoduché je poslat někoho do kytek za pomoci jedné ruky, když využiješ to, že to neuvěřitelně bolí a než si nechat zlomit kosti, tak sebou raději praštíš o zem :)
Autorská citace #11
17.12.2008 20:31 - Lotrando
Sathel: ok, ok :), vždyť píšu, že je to subjektivní pocit.
Autorská citace #12
17.12.2008 20:48 - Sathel
Lotrando... dík za tvůj názor, já ho vlastně sdílím, ale rozhodla jsem se takhle a chtěla jsem ti jen vysvětlit proč :)
Autorská citace #13
17.12.2008 21:20 - Jerson
Sathel, o účinosti té páky vůbec nepochybuju, šlo mi spíše o formulaci, která mi moc neseděla do žánru - ta "energie" a tak ... Nic víc a nic méně.
Scény 18+ beru :-)
Autorská citace #14
17.12.2008 22:39 - Sathel
Jersone, to máš asi pravdu, moc to tam nesedí. Takových výrazů tam bude víc.
Autorská citace #15
17.12.2008 23:36 - Sathel
Tak máte pokračování. Ale zdaleka ne konec :)
Autorská citace #16
18.12.2008 00:57 - sirien
Když sem to tak čet, tak by skutečně nebylo naškodu prohodit slovo "energie" za slovo "síla". Ale jinak super
Autorská citace #17
18.12.2008 07:49 - Lotrando
Sathel:teď jsi mě dobře zadřela :) jsem ještě víc napnutej. Doufám, že máš v šuplíku víc, je to napínavý.

Trošku k té rvačce. Možná by bylo dobré trošku lépe vysvětlit, proč Alex Davida nezabil. Je to sice pochopitelné mezi řádky, ale v první chvíli mi to přišlo nekonzistentní s tím zabitým v první kapitole. Tam ho zabil o dost chladnokravněji. Tady chtěl poslat ostatním vzkaz? Pak možná pár svědků není na škodu, aby dotvořili scénu. Jen tak přemýšlím, nic si z toho nedělej, fakt se to dobře čte. Těším se na pokračování.
Autorská citace #18
18.12.2008 08:22 - Jerson
Jen tři námitky - "paranoidní", "hystericky" (už podruhé, poprvé to byl sám Alex) a "uniforma" - to jsou slova nesedící do dané doby.

Moc se mi to líbí, není to žádná fantasy a hezky se to čte. Už začínám doufat, že Alexe někdo pořádně zmlátí, ten parchant by si to zasloužil :-)
Autorská citace #19
18.12.2008 10:33 - sirien
ani jedno z toho mi nějak moc nevadí...

Jinak Alex vypadá na docela sympaťáka - postava za kterou se skrývá příběh :)
Autorská citace #20
18.12.2008 12:53 - Sathel
Lotrando, věřím, že tvé námitky se rozplynou v další kapitole.
Jerson, máš pravdu, uvědomuju si to. Máš nějaké návrh, čím tato slova nahradit? Mně totiž nic moc nenapadá.

Jinak vidím, že tu máme rozdílné názory na Alexe, to se mi líbí. Jsem ráda, že to nevypadá, že by měl být jasným záporákem, jehož jediná motivace je prostě být zlý.

"Energie" nahrazena "silou" i když to škodí přesnosti popisu, přidává to náladě. Dík za radu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10600709915161 secREMOTE_IP: 18.119.107.96