Příběhy

Ebon Hand
17.1.2009 14:11
Krátká povídka o výpravě trpaslíků na motivy starších herních zápisků. Aneb není vždycky posvícení.
Autorská citace #1
17.1.2009 14:11 - Alnag
Má to spád a dobrou atmosféru. Dýchá z toho na mne taková ta klasická conanovská fantasy nebo možná něco ve stylu Šlechtova Krvavého pohraničí. A nebránil bych se přídavku :)
Autorská citace #2
20.1.2009 13:02 - Horacio
taky si na tuhle davnou prihodu vzpominam - jeden z mala pripadu, kdy postavy dostalz na budku. ebon:tvuj styl se zlepsuje, jen tak dal a jednou sepises sagu :-)
Autorská citace #3
20.1.2009 13:58 - wraiths
moc pekny,krasana klasika.I Howard, by se jiste dojetim pousmal. jen se mi nezda slovo(vyraz) "ogari". ale asi budu v mensine.
Autorská citace #4
20.1.2009 14:54 - Hawkeye
"ogari" - tak si rikala banda trpasliku kolem Yarpena Zigrina v Sapkowskeho zaklinaci. To se mi na te povidce prave libilo...
Autorská citace #5
21.1.2009 15:08 - Ebon Hand
Děkuji za komentáře. :-)
Horacio: Posílám pozdrav k bílým pískům, palmám a modrému moři!

Pokračování by mohlo být, mám z čeho čerpat, má zásoba herních zápisků je skutečně obrovská.. Od tohoto příběhu tyto postavy vybojovali ještě řadu velkých bitev, osvobodili poloboha a jedna zahynula těsně před branami vysněného cíle.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.058284044265747 secREMOTE_IP: 34.226.141.207