Příběhy

sirien
12.3.2009 09:37
Tohle je zápis z naší hry Hunter the Vigil, psaný formou zápisů do "profesního deníku" mé postavy, Jacka Norrmana, soukromého vyšetřovatele. Zápis je rozdělen na stránky zhruba tak, jak jdou za sebou stránky v onom deníku. :) Klidně můžete použít jako herní materiál.
Autorská citace #41
15.8.2012 13:49 - sirien
komentáře by byly super, když Ti an ně zbyde chvilka. Napiš mi kdyžtak do PM kam Ti to mám poslat, koukám že na Tebe nějak nemám mail.
Autorská citace #42
15.8.2012 14:46 - Nerhinn
Já už to mám stažené, ještě v době, kdy jsem měla adminská práva, jsem si tam vlezla a zkopírovala to ze zdroje :)
Autorská citace #43
15.8.2012 15:00 - sirien
praktická dívka :)
Jen doufám že jsem na to od té doby nešáh. I když, myslím že jsem se toho nedotknul už věčnost...
Autorská citace #44
15.8.2012 16:54 - Malfin
Bude to někde k stáhnutí komplet? Že bych si to pak nalil do čtečky, na cesty.
Autorská citace #45
16.8.2012 01:56 - sirien
Až mi Nerhin udělá korekturu (a to bude svatá, protože co sem koukal, tak nějaké poslední pasáže jsem po sobě možná ani nečetl), abych se neděsil pokaždé, když se na ten text podívám a nestyděl se že to koluje světem... tak to dost možná zkonvertuju do nějakého stylizovaného PDFka (layout, fonty atp.).

Podobný osud nejspíš postihne i zápisky z nové hry, až budou dokončené. S trochou štěstí bez dvouletého zpoždění :)
Autorská citace #46
9.8.2016 13:07 - Aegnor
Hmm, přes Archiv jsem se dostal k tomuhle deníku. Jak to dopadlo s PDF variantou?
Autorská citace #47
10.8.2016 00:57 - sirien
A hele, vidíš... když už teď umim s InDesignem, tak bych si to mohl taky udělat sám, co? :D

...jen bych musel dotvářet ty desítky stránek co jsou tady odfláklé jako "následuje 10 stránek technicko-okultních popisů", což se mi nějak chce o hodně míň, než tvořit si adekvátní PDF šablonu a lozit po internetu ve snaze najít fotku pro Chei-win...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089948892593384 secREMOTE_IP: 34.226.141.207