Příběhy

Jabberwocky
14.2.2007 15:40
Toto je rozsáhlý soubor příběhů (vyprávěných formou herního deníku), které jsme na pokračování publikovali. Nyní si můžete přečíst kompletní verzi...
Autorská citace #21
29.4.2008 20:55 - sirien
hm... jednoho napadá? :)
Autorská citace #22
29.4.2008 20:59 - Alnag
Ale u ettina bys měl problém i tak...
Autorská citace #23
30.4.2008 02:35 - sirien
lol. Jistě, ale drow maj jen jednu hlavu... :)
Autorská citace #24
26.3.2009 19:25 - Jabberwocky
Týbrďo, tak ono je to ještě online :-) No, kompletní verse to není a asi už nikdy nebude, ale Anvalian byla skvělá postava, s tou jsem zažil neskutečně moc zábavy :-)
Autorská citace #25
26.3.2009 22:04 - sirien
Ha, mi připomíná že sem ho nedočet...
Tady se věci nezkartujou, co sem dáš je tu navěky dokud to neodstraníš, což by byla myslim docela škoda :)

EDIT: se těšim až si tu budu číst za nějakejch 30 let svoje práce a zápisy z her, už teď po roce sem si docela užíval zpětné pročítání zápisů z Pavučiny
Autorská citace #26
28.3.2009 08:55 - Chrochta
Zrovna přemýšlím, že bych Anvalianiny příběhy opatřil krásnou titulní stránkou, luxusním fontem, kapitálkami, převedl do PDF a vytiskl na slušný papír....

to Jabberwocky: Proč ne? Nebude to škoda? Anvalian dokonce ani tady nemůže moc věcí konkurovat...
Autorská citace #27
30.3.2009 20:21 - Jabberwocky
Sirien: Tak, já nic odstraňovat nebudu, to se neboj. Prostě mě to jen překvapilo. Celkem příjemně :-)

Chrochta: Díky za uznání :-) Proč to nebude kompletní? Příliš málo času (a hlavně klidu) na to, abych si sednul a psal dál. Navíc se ta kampaň už nehraje, vzpomínky postupně odnáší čas... Mám sice k disposici stručné zápisky ve formě kalendáře, co se který den stalo, ale detaily už jsou setřené. Byla by to čím dál větší fikce. Což by možná ani nevadilo, hlavní potíž je v tom, že nemám čas a energii na soustavné psaní :-(

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067330121994019 secREMOTE_IP: 44.200.145.114