Příběhy

Merlin
4.6.2009 10:31
Minipovídka stvořená mezi kávou a koláčkem....
Autorská citace #1
4.6.2009 10:31 - Lotrando
prophecy
Autorská citace #2
4.6.2009 11:13 - Merlin
myslíš? :D
Autorská citace #3
4.6.2009 13:03 - Lotrando
jo, mám je někdy všechny :). i když jistý rozdíl tu je, ti tví jsou takoví víc hogo-fogo, Gabriel vytrhává svým bratrům srdce :), zdá se mi tak trochu víc osobní
Autorská citace #4
4.6.2009 13:05 - Rytíř
Hezká a opravdu minipovídka, což ale vůbec nevadí.. oceňuji tu zkratku jména, Gabe! :) Pěkný, díky tomu si to první čtení člověk hned jinak užije ;)

co se stylu týče, mám jen takovou malou poznámečku - přišlo mi, že je tam nějak moc často spojka "i", sem tam mi přišla nadbytečná..
Ale četlo se to hezky, povedlo se ti to.
Autorská citace #5
4.6.2009 13:16 - Merlin
Lotrando: no..budu si to od tebe muset nekdy pujčit :) vůbec nevím o čem mluvíš :D

rytíř: no jo, byla to fakt rychlokvaška během svačiny...co bys čekal za 15 minut :P
Autorská citace #6
4.6.2009 14:01 - Lotrando
Merlin: je to série béčkových filmů s asi následujícím motivem: Na nebesích je Válka, Bůh odvrhl své první děti a zamiloval se do lidí. To se těm dětem, andělům nelíbilo, tak se rozhodli ty lidi trošku podusit. Ale ne všichni s tím souhlasili. Vede je Gabriel, se kterým Bůh nemluví. Občas se střetne s jiným andělem, v prvním díle tuším s Michaelem, kterej tak nějak pomáhá děcku a ktomu se připlete detektiv, z jehož pohledu se to všechno více méně odehrává. Andělé spolu zápasí, končí to vytžením srdce - z toho je mrtvola bez očí, což je zajímavé pro patologa a detektiva :)

Není to tak dobrý jako Constantin, ale dá se to. Kopii mám ve strašný kvalitě a má to čtyři díly :), jeden horší než druhý. B-éčko je to ale kapitální.
Autorská citace #7
4.6.2009 14:12 - Merlin
aha...tak nemyslel jsem si, že jsem originální..to ne :) je fakt, že všechno už někdo někdy napsal...nakreslil..složil

hmm...hmmm...si mi zkazil náladu :)
Autorská citace #8
4.6.2009 16:34 - Ebon Hand
zajímavé, ale chtěl jsem aby Gabriel zabil Michaela a pak dalšího.
Nevím proč.. :-)
Autorská citace #9
5.6.2009 00:08 - Merlin
možná michael zabil natanaela...:)
Autorská citace #10
5.6.2009 12:05 - Ebon Hand
Tomu jsem rozuměl, ale přišla mi zajímavá podvědomá reakce, že jsem hned fandil odpadlíkovi a chtěl jsem se s ní podělit.. :-)
Ovšem nejvíc překvapivé je, že na podobné téma mám též něco rozpracováno..
Autorská citace #11
5.6.2009 13:57 - Rytíř
No u tebe mě tahle reakce Ebone fakt nepřekvapila.. Gabe, to je přesně tvuj styl, krvavej stejk, hezká baba a mentolka.. no možná kdyby kouřil, bylo by to fakt vončo ;)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074899911880493 secREMOTE_IP: 44.213.80.203