Příběhy

Sethi
31.10.2009 18:50
Neoblíbený příběh docela dlouho fungoval jako zarážka proti vypuštění příběhů navazujících. Nakonec to až tak nebolelo...
Autorská citace #1
31.10.2009 18:50 - Lokken
Poznámky jako "No konečně!" nebo "Kdy bude další?" jsou sice prudce neoriginální, nicméně bych je přece jen užil. A ještě bych zmínil, že se to opět dobře četlo a rád si počkám na pokračování!
Autorská citace #2
31.10.2009 20:46 - Sethi
Další... bude. Pokusila bych se zase najet na nějaké pravidelné odpalování, podle toho, jak mi to půjde. Vzhledem k tomu, že další díl je taky mimo hlavní linii, tentokrát v Tukanově režii, je to pro mě taky lehce traumatizující - vážně, jestli máte někde sadu NPC důležitých pro příběh a celkový feel prostředí, nepůjčujte je hostujícím vypravěčům...
Autorská citace #3
1.11.2009 20:08 - Max
Kroniky F'inëalar píše:
„Jenže to by mohla vážně explodovat,“ zauvažoval Tek. „Tak já na ni hodím z dálky kámen a počkám, co to udělá.“


nádhera
Autorská citace #4
1.11.2009 20:41 - Sethi
Ano, to tak nějak shrnuje náš přístup ke smrtelně vážným situacím.
Autorská citace #5
2.11.2009 08:14 - yokuzava
:) No pekne, tak trochu ulitla particka, ze? :)
Autorská citace #6
2.11.2009 10:03 - Jerson
Fakt se to skvěle čte, ani mi nevadilo, že v každém odstavci bylo pár narážek, které jsem nechápal, a že jsem se ztrácel v postavách. Moc se mi to líbilo.
Autorská citace #7
2.11.2009 13:27 - sirien
uŠiUšIuŠi™ píše:
Vzhledem k tomu, že další díl je taky mimo hlavní linii, tentokrát v Tukanově režii, je to pro mě taky lehce traumatizující - vážně, jestli máte někde sadu NPC důležitých pro příběh a celkový feel prostředí, nepůjčujte je hostujícím vypravěčům...

chjo. Si projdu co je v dalšim díle a pošlu Ti k tomu pár komentářů, ok? Ono to mělo bejt totiž v určitém kontextu a mělo to do sebe zapadnout způsobem který by nebyl nijak moc konfliktní se zbytkem, bohužel z těch tří nebo čtyř příběhů které do sebe měly takhle zapadnout a vynegovat se jsem stihl odvyprávět asi jen dva, takže to působí kapku jako pěst na oko...

uŠiUšIuŠi™ píše:
Ano, to tak nějak shrnuje náš přístup ke smrtelně vážným situacím.

Všiml jsem si, že jsi taktně vynechala tu pasáž, kdy mi tuším že Kryštof zabránil v tom abych ty tři idioty z Tiru zpacifikoval hned při prvním setkání na letišti, někde stranou v koutku takovym způsobem, aby se měsíc nezvedli a pak jen povyprávěli o tom co se děje lidem co nám říkají že máme nebo nemáme někde zůstávat...
Autorská citace #8
2.11.2009 16:53 - Sethi
Já už mám tu další hotovou a vracet se k ní nechci, takže je to zřejmě jedno.

Výše zmiňovanou pasáž si nevybavuju, nejspíš jsem si v sebeobraně vytěsnila už dávno - i tak jsem teď celé řešení konfliktu s těmi elfy přenesla asi tak o dvě třídy zranění níž, bylo mi fakt divné nechat je válet po okolí v tolika kouskách.
Autorská citace #9
2.11.2009 17:13 - sirien
V jakejch kouskách? Pokud se pamatuju dobře (přiznávám že tohle se mi vybavuje jen matně) tak sem jednomu asi natřikrát zlomil ruku a pak sme je s Arfim prostě jen postříleli...
Autorská citace #10
2.11.2009 20:20 - yokuzava
No nevim, asi si budu muset precist prvni vydani. Zacinam byt zmateny.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.0558021068573 secREMOTE_IP: 44.222.149.13