Příběhy

SEBastian_Chum
24.6.2010 09:21
Zajímá mě váš názor! První dva střípky z připravovaného textu pro Beluosus, dlouho propracovávané prostředí. Hrál jsem v něm už dvě RPG, textů z něj mám několik. Tenhle je nejčerstvější. Rychlost psaní dalších příspěvků je úměrná tomu jak mě potěší a nabudí vaše reakce, takže se do toho opřete:-) Díky moc!
Autorská citace #1
24.6.2010 09:21 - sirien
hele, to je docela dobrý... divim se že to tu nevzbudilo větší reakce
Autorská citace #2
24.6.2010 12:26 - Lokken
Moc krátké - ergo, piš dál! :-D
Autorská citace #3
25.6.2010 19:48 - pravidelný čtenář
Dobře napsaný a hutná atmosféra.
Autorská citace #4
25.6.2010 21:19 - Felouen
No, ten název zní tak trochu úchylně, nebo spíše je nic neříkající, takže jsem se podívala na thread protože mě zajímalo o čem to je, "Nebula" ve mne evokovalo pocit sci-fi (hlavně kvůli tomu že teď občas hraju ds hru Infinite Space kde občas narazíš na nebuly). A když jsem viděla že to je z tvého nového připravovaného světa tak mě zajímalo jak vypadá.

Ten začátek je dobrý, líbí se mi ten robotický pes, i když je pravda že jsem si při tom pomyslela že to jsem viděla nebo četla vícekrát že je ze začátku honěn někdo alliem. Ale ten nápad s tím psem je dobrý, zní to jako dobrá postava co má budoucnost. Ten druhý odstavec už nebyl tak zajímavý, ta příšera mi připadala hodně podobná tentacle monsters a Cthullu, zápleka jak po něm jde tak trochu nějak ohraně. I když zase takhle normálně to je v těch urban fantasy/neeo sci-fi nebo jak ten žánr nazvat, takže jiným to podle mne sedne (jak ostatně ti nade mnou píší). Ale při druhém čtení mi to přišlo už poutavé, a ta příšera originálnější (před tím než začne mluvit o těch kapénkách...>.>).

Jinak styl máš dobrý, je opravdu poutavý a při tom ti vyvstane ta scéna. Při té úvodní části části se psem a pak při tom schovávání se psem to bylo super, to se mi hodně líbilo, bylo z toho vidět že tě to baví.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.050906896591187 secREMOTE_IP: 34.207.180.141