Příběhy

Autorská citace #1
20.3.2014 20:52 - sirien
Archiv mi vyhodil tenhle dávný zápis a rád bych čistě pro záznam na svou obranu ujasnil jednu záležitosti...

Tuk-Enek prý... píše:
Budeš mě nenávidět, ach, Sethi, to je mi líto, ale víš, že to jinak nejde. Nastavil bych pro tebe krk, ale co musí být, musí. A ty stojíš tak blbě, že sotva zacílím.


Pokud se pamatuju, tak Sethiino krytí Raukatara vlastním tělem bylo vnímáno jako prašivá zrada nejen Eredem, ale všemi okolo (protože zabít zrovna Raukatara byl dlouhodobý vysněný achievement #2 zařazený na seznam hned za "zabít Kheleka") a o tom, že budu střílet Raukatarovi na hlavu kolem Sethi se nerozhodlo z titulu nějaké soucitnosti, ale z titulu toho, že jsem si v rychlosti spočítal, že obstřelovat Sethi (postih za cílenou střelbu plus postih za cover) je SNAZŠÍ než střílet skrz Sethi (postih za neprůstřelnou vestu zepředu, postih za střelbu skrz Sethiino tělo, postih za neprůstřelnou vestu zezadu) a Sethi měla dost možná kliku že mě nenapadlo ignorovat její hlavu s tím, že tam tu vestu nemá <evil>

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.057137966156006 secREMOTE_IP: 3.227.229.194