Produkty

Alnag
7.9.2007 10:19
Jak dopadne zkřížení dvou nejproslulejších RPG her vůbec z pera herního designéra, jenž odchází do herního důchodu? Bude z toho šílená dvouhlavá kráva nebo se skvostně spojí to nejlepší z obou světů?
Autorská citace #41
11.9.2007 14:30 - wraiths
andtom: ano je, je nas vic. vsak ale ja ale zakotvil u StarCrawtu, Strongholdu a AoE2...kdyz je teda cas a zver mi to dovoli. :-)
Autorská citace #42
11.9.2007 16:58 - Sosáček
Tak strategie jsou ... celkem časté mezi rpgčkaři.
Tady mne trochu mrzí, že u většiny rpg člověk ta strategická rozhodnutí dělá při tvorbě postavy (pokud ta hra vůbec něco takového obsahuje), takže to jednak omezuje při výběru toho co chci hrát, a druhak když dospěji k závěru že se mi moje současná "strategie" nelíbí, tak si můžu tak akorát trhnout nohou.
Rád bych potkal rpg, kde na postavě záleží minimálně, a víc záleží na tom co jako hráč vyberu. To samozřejmě očekává zodpovědné hráče a hráčky, co budou jinak hrát válečného veterána, jinak chlápka co studuje bojová umění, jinak policistu a jinak servírku, ale ... nevím, zatím jsem takovou hru moc nepotkal.
Autorská citace #43
11.9.2007 18:05 - Alnag
Lotrando píše:
To je asi dost off-topic, tak zkusím něco k věci. Chtěl jsem si d20 WoD pořídit, ale asi to neudělám, recenze mě přesvědčila že to jsou nejspíš vyhozené peníze. Prohlížel jsem si už Ptolus a ten rozsah mě dost vyděsil. Je to spousta hezkého materiálu, ale mě to připadalo jak příprava na státnice :)
Hmmm... tak jestli tě vyděsila moje v podstatě kladná recenze, nechtěl bych vědět, jak bys reagoval, kdybych nějakou hru skutečně sepsul. :-) Snažil jsem se postihnout všechny pozitiva i negativa, co mi tam přišly, ale zase můžu říct, že pro mně to třeba nejsou vyhozené peníze. Spousta věcí, šla udělat líp, ale svoje osobité kouzlo to má a nepochybně si to s někým zanedlouho zahraju.
Jinak Ptolus bych si pořídil, ale Amazon ho už nemá :-( a stejně teď nějak nemám peníze. Ale zase já mám rád fantasy v městských prostředí, takže to je třeba příručka, co se mi vcelku trefila do vkusu... takže mám ji na seznamu. ;-)
PS: Hrdě se hlásím k hraní strategií. ;-)
Autorská citace #44
11.9.2007 22:07 - Rytíř
Hrngz: to by mě zajímalo proč jsou podle tebe častí, hráči strategií mezi RPGčkaři? Já je mam totiž rád taky.. ;) A realtime střílečky rád nemám. Onlinovky jsem ještě nezkoušel, i když už mě na to dost ukecávali. No asi bych měl, abych teda věděl, oč přicházim.. :)
Jinak ta recenze mi taky Alnagu v celkovém souhrnu moc kladně nevyzněla :) Spíš to vyznělo tak, že potenciál byl velkej.. a dost to zklamalo.
Autorská citace #45
11.9.2007 22:25 - JackPhoenix
Mě baví strategie a RPGčka... ale ne klikfesty typu Diablo, spíš Baldurs Gate nebo jiné "ukecané" hry. Vlastně na popud BG jsem se začal zajímat o D&D. Brácha, který také hraje D20 je na tom podobně, druhý, který o RPGčka stratil zájem, dává přednost střílečkám a závodním hrám. Zajímavé srovnání... Jinak WoW je blbost, hraní s kánošema po večerech na intru ruleZ!
Autorská citace #46
11.9.2007 22:53 - Alnag
Rytíř píše:
Jinak ta recenze mi taky Alnagu v celkovém souhrnu moc kladně nevyzněla :)
Až najdu něco hrozného, co by stálo za sepsutí, poznáte jak se píše ďábelsky temná recenze po které by od autora kůrku nevzal. :-)
Autorská citace #47
12.9.2007 07:37 - Lotrando
už se těším.
Myslel jsem to tak, že vzhledem jak bude nejspíš příručka drahá, asi bych si jí nekoupil.
Autorská citace #48
10.4.2008 10:08 - Lotrando
btw, když článek vyplul opět na povrch, nakonec jsem hru koupil a vypadá docela slušně. To že je to postavené na d20 je perfektní.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085958957672119 secREMOTE_IP: 35.173.233.176