Produkty

Alnag
5.6.2008 19:16
Hunter: The Vigil
White Wolf ohlásil novou hru pro new World of Darkness - Hunter: the Vigil. Podrobnosti zde.
Autorská citace #1
5.6.2008 19:17 - Alnag
Ještě dodám, že zdroje inspirace (filmy, knihy atd.) jsou zde. Docela mne pobavilo, když jsem v sekci TV našel seriál Supernatural (česky tuším Lovci duchů - běží na Primě), i když na druhou stranu to docela sedne.
Autorská citace #2
5.6.2008 20:03 - Quentin
Supernatural mam prave rozkoukane a vrele vsem doporucuji; UZASNY serial. Jsou slabsi dily, ale vetsina je skvela!
(navic proberou hooodne wod temat)
Autorská citace #3
5.6.2008 20:08 - Alnag
Quentin: Že teda hned odbočíme od tématu, mně se taky Supernatural líbil až na pár posledních dílů (konec třetí sezóny) z těch jsem byl trochu rozmrzelý, resp. přišlo mi to až moc. Ale jinak námětově je zejména první a druhá sezóna (než se tam začně hrozně tlačit metaplot - zhouba to starého WoDčka) velmi dobrá a hodná RPG vykradení.
Autorská citace #4
5.6.2008 20:14 - Quentin
pšššt, jsem teprve na konci prvni serie
Autorská citace #5
8.6.2008 17:31 - sirien
To běží na primě? Si to rychle musim stáhnout v originále jinak mi hrábne až to uvidim jako první v dabingu
Autorská citace #6
9.6.2008 09:22 - Dalcor
Práva na Supernatural koupila Margarer Weis a ještě letos by mělo vyjít RPG na Cortexu
Autorská citace #7
9.6.2008 14:35 - Petr ´Jezevec´ Pouchlý
Supernatural je super. Je to oWoD jak vysite. Prijde mi to fakt dobre a mrzi me, ze uz jsem na konci, co se dilu tyka a budu muset cekat. Mimochodem mam dojem, ze kniha k nWoD "Midnight roads" je safra inspirovana.
Autorská citace #8
9.6.2008 19:43 - Alnag
Nepopírám, že Supernatural je oWoD jak vyšitý, ale myslím, že inspirací může být i pro řadu jiných RPG. Mně třeba napadala spousta nápadů pro Esoterrorists (zejména teda u první sezóny, která nemůžu si pomoct mi přišla námětově hodně široká... snažím se nespoilerovat kvůli Quentinovi :))
Autorská citace #9
10.6.2008 02:05 - sirien
Zlož si téma v kultuře a s tagem "/SPOILER/" si tam spoiluj jak chceš :)
Autorská citace #10
10.6.2008 08:55 - Dalcor
Mimochodem, ti z vás kdo by si chtěli vyzkoušet parodické RPG na WOD od tvůrců kutlovního filmečku "Gamers" připravenou ve spolupráci s MWP pak doporučuji zaběhnout do Rytíře a podívat se na Demon Hunters RPG. Hra postavená na vylepšeném Cortex systému (Serenity RPG) se dá ochutnat i volně šířeným video demem a pdf "preview" na stránkách www.margaretweis.com. Werehamster attacks!!!!
Autorská citace #11
24.8.2008 09:37 - Element_Lead
Uz je to konecne venku :) Doufam ze to zaradi do cernyho rytire soon.
Autorská citace #12
24.8.2008 10:02 - Alnag
No nevím, jestli soon, ale je alespoň naděje, že to zařadí... i když v poslední době na RPGčka (zdá se mi) dost pečou. Hunter je taky jedna z WoD her, která by mne asi nejvíc bavila... (hned po McWoD :))
Autorská citace #13
26.8.2008 12:14 - SEB
Tebe neláká mage, Alnagu? To se divím... a mimochodem Promethan nebo Changeling se klasičtější WoD taky dost vymykají...
Autorská citace #14
26.8.2008 12:26 - Alnag
SEB: Mage jenom ten starý renesanční... :)) A římští upíři vypadali taky docela žůžově... mno nic.
Autorská citace #15
26.8.2008 13:31 - sirien
to jako Dark ages: Mages?
V renezanci planula Ascension war a Order of Reason už to začínal mít docela na háku, i když sem tam mu to ještě haprovalo, takže to tehdy bylo dost ostrý... to se hned pozná charakter, když ho láká jenom takovéhle období :)
Autorská citace #16
26.8.2008 14:12 - Alnag
To jako Mage: The Sorcerers Crusade. ;-) Je to takové zvláštně nevyhraněné období a Order of Reason vypadá jako ten hodný (trochu)...
A vůbec - rapíry, střelný prach, daVinciho udělátka...
Autorská citace #17
26.8.2008 16:21 - sirien
Order of Reason skutečně na počátku své existence BYLI ti hodní. Respektivě tam není moc "zlých" (pomineme-li exesy typu Nephandy) ale OoR jsou ti které zajímá co se stane s normálními lidmi.
Hráblo jim teprve ve chvíli kdy převálcovali ostatní a změnili vlastní roli z těch "co se starají aby lidstvo mohlo růst" v "ty kteří střeží lidstvo proti čemukoliv co se jim nelíbí", tj. +- můžeme změnu jejich tendencí vypozorovat od koncilu 1850 něco kdy se Order of Reason proměnil v Technocratic Union a místo tvoření nového se začal starat o potírání nekonsenzového, čimž si to hoši kapku podělali (zvlášť od roku 1945 kdy nad Konsenzem ztratili kontrou, tu nukleárku si fakt měli odpustit)
Autorská citace #18
8.9.2008 19:58 - SEB
Jsem s Vigil spokojenej.
Autorská citace #19
8.9.2008 20:00 - sirien
a... něco konkrétnějšího bys nám co ho neměli v ruce ani v compu neřekl? :)
Autorská citace #20
8.9.2008 20:09 - Element_Lead
Uz ho maji i u knechta v nabidce. Meli. Jeden. Ale dneska si ho nekdo koupil takze 0 kusu :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073673963546753 secREMOTE_IP: 3.143.168.172