Produkty

Alnag
5.6.2008 19:16
Hunter: The Vigil
White Wolf ohlásil novou hru pro new World of Darkness - Hunter: the Vigil. Podrobnosti zde.
Autorská citace #21
9.9.2008 09:31 - Nalar
Tak pokial by si to chcel niekto silou mocou pozriet tak moze tu
Autorská citace #22
27.9.2008 13:01 - Element_Lead
Uz je venku i prirucka Witchfinders :)
Budou jeste dalsi rozsireni nebo tim Hunteri konci?
Autorská citace #23
27.9.2008 14:28 - sirien
Budou čtyři. Lovci čarodějnic, upírů, vlkodlaků a "toho zbytku", což je IMO dost praštěný podání, protože to říká něco o enemácích a tak, ale neříká to nic o těch lovcích samotnejch, v diskusi se SEBem sem to přirovnal k tomu že bys rozdělil upíry ne podle toho co sou zač, ale podle toho jestli jim víc chutnaj zrzky, blondýnky, B negativní nebo homosexuálové a jak podle toho přistupujou k jejich lovu. Možná se dozvíš něco o lidech s B negativní nebo o zrzkách, ale nic o samotnejch upírech.
Ale tak třeba se pletu a něco z toho vyleze. I když co sem si listoval Vigilem tak tomu moc nedávám, pohled na skupinu hunterů tvořenou americkejma republikánskejma tatíkama od rodin nebo adrenalinovejma sportovcema (oboje ve WoD...) mi trochu vzala důvěru v příčetnost/populističnost White wolfu
Autorská citace #24
27.9.2008 19:46 - Element_Lead
Nesmis byt tak negativni .)
Ale diky za info.
Autorská citace #25
28.9.2008 17:34 - Element_Lead
Kazdopadne dneska mi prisli Hunteri prirucka a je to opravdu bichle... v policce zabira zhruba stejne jako requiem + core svet dohromady :) pekny leskly obal :P nemuzu se dockat az se pustim do cteni.
ohledne toho deleni. podle me je to aby si ti co chcou hrat lovce nemuseli nacitat forsakeny dejme tomu na lov vlkodlaku. ale vedeli o nich jen to podstatne co souvisi s jejich lovem z prirucky pro huntery. cili o nich vedeli z pohledu huntera.
Autorská citace #26
8.12.2008 19:40 - SEBastian_Chum
jo Alnagu mám Requiem for Rome a je to po Promethean nejhustší WoD knížka... na Demon the Fallen nemá, ale to je stará historie.

Vigil jsem pořádně pročetl a promyslel a už s něma tak spokojenej nejsem.

Myslim že nad tier 1 to bude nuda. Nemluvě o výkalech typu Mjolnir Cannon... Je to super věc do crossoverů, ale ty speciální schopnosti se opět nepovedly (opět říkám s odkazem na hunter the reckoning).
Autorská citace #27
14.12.2008 18:23 - sirien
Jaký byly speciálky v HtR?
Autorská citace #28
14.12.2008 18:51 - SEBastian_Chum
už jsem to četl dávno, ale byly takový hodně ohňostrojový a podivně vysvětlený. někdy se na to pro zajímavost kouknu znova.
Autorská citace #29
14.12.2008 19:06 - SEBastian_Chum
tohle sou edge pro Avenger creed

Cleave (•) - With this Edge, Avengers can create weapons out of thin air, or imbue weaponry (or their own fists) with raw power, thus making their physical attacks much more powerful.

Trail (••) - When an Avenger makes contact with a supernatural creature (or passes through it in the case of Wraiths), this Edge creates a smoky trail behind it. Only the caster and Hunters using Discern, Witness or Illuminate can see it.

Smoulder (•••) - The Avenger creates a cloud of think black Smoke that obscures all normal and supernatural senses. It is possible for Hunters to see through this with Second Sight activated.

Surge (••••) - The Avenger uses their Conviction to enhance one of his/her physical attributes.

Smite (•••••) - The Avenger gestures at a target and something that's not quite lightning and not quite fire erupts from his/her own body and rages toward the target. This Edge produces a blazing light, a deafening crash and an acrid ammonia stench, causing massive damage to the enemy/object in question. It also scrambles electronic equipment, breaks glass, discolors metal surfaces and causes nose bleeds.

Additional Edges
Impact (•) - Similar to Cleave, except the weapons are thrown. The weapon in question must be capable of inflicting damage by itself.

Muse of Flame (••) - When an Avenger focuses on a flame it points in the direction of the nearest supernatural presence. If the Hunter then enters the presence of that supernatural it points to the next closest supernatural. This Edge can and sometimes will activate itself.

Fuel (•••) - The Avenger can exchange one point of Willpower for Conviction, or vice versa.

Firewalk (••••) - The perfect anti-Vampire edge, the Avenger (but not his/her clothes or possessions) cannot be harmed by any flame short of industrial-grade (such as a blowtorch.)

Harpoon (•••••) - The Avenger activating this Edge throws a "burning spear" at a supernatural target, (this Edge does not function on mortals) which becomes stuck in the supernatural and must be (very painfully) ripped out to remove it. The Hunter feels an invisible connection to his/her target, though the target cannot sense the Hunter through this power.
Autorská citace #30
30.5.2009 03:14 - Element_Lead
Juuu. Nevedel sem ze byly v planu dalsi sourcebooky.

http://store.white-wolf.com/Hunter-C23.aspx
Autorská citace #31
3.4.2010 08:57 - Magus
Nenašli jste někdo překlad? Jak se snažím tak se snažím překlad snad ani není...?!=)
Autorská citace #32
3.4.2010 10:29 - Nachtrose
Preklad H:tV bych taky bral. Stejne jako preklad nWoD, ktery jsem tu nekde zahlid, ale minul.
Autorská citace #33
3.4.2010 12:03 - Magus
Jn mám jen překlad V:tR a W:tF...
Apropo mám překlad WoD, ale nevím jestli nWoD. Ale klidně Ti pošlu tenhle překlad a pak mi řekni jestli to je nWoD.
Autorská citace #34
3.4.2010 12:09 - Magus
Tak sem se koukal na Wiki a je to (ten překlad co mám) nWoD. Když mi dáš e-mail pošlu Ti to.=)
Autorská citace #36
4.4.2010 03:13 - sirien
Magus: 4WoD má krásnou basic angličtinu, tak hezky louskej v originále, v budoucnu za to budeš velice rád :) A neboj, ze začátku to je se slovníkem ve vedlejšim tabu, nicméně velice brzo zjistíš že ten slovník už ani nepotřebuješ
Autorská citace #37
4.4.2010 08:54 - Magus
Sirien: Já už skoro dolouskal v češtině:) ale když říkáš, přečtu si to i v originále.:)
Autorská citace #38
7.4.2010 21:49 - Nachtrose
Cistou nahodou nema nekdo chut a cas prelozit aspon Flesh trade z H:tV?
Autorská citace #39
13.4.2010 14:43 - Magus
Tak jsem dočetl a zahrál kratičkou hru ve nWoD...Rád bych si zahrál H:tV, ale musím si počkat na překlad.;)
Autorská citace #40
17.5.2010 15:00 - Nachtrose
Nemate nekdo Witch Finders v elektronicke podobe? Ta verze co mam ja nema stranu 104 a ma 2x stranu 105 :-(

A pak jedna na zbehlejsi hrace asi: je v hunterech aspon nejaka trochu rozumna konspirace? To co jsem si zatim prosel mi prijde spise jak spolky fanatiku a magoru, hodnych taky tak akorat na hranici...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075767040252686 secREMOTE_IP: 18.219.112.111