Produkty

yokuzava
15.10.2008 22:16
WoW RPG
Sice nemam cely tyden nejak cas byt na internetu, ale vsiml jsem si ze existuje World of Warcraft Roleplaying Game v d20 od Sword&Sorcery. Mozna by se to nekterym MMORPG pozitivnim mohlo libit :) Zna to nekdo, jake to je? Jestli se to da opravdu hrat? ;)
Autorská citace #1
15.10.2008 22:42 - Alnag
Odin: Ono to má dokonce dvě edice. Alespoň ta první co si pamatuju, je úplně normální DnD 3e s úpravou v takových těch settingových věcech, rasy, povolání, featy atd.
Autorská citace #2
15.10.2008 22:58 - jonka
Existuje, jedna je od White Wolfa, to je ta Sword and Sorcery (d20), druhá je od Wizardů a to je taky d20, ale mě se líbí mnohem víc. Jinak my jsme hráli orčí kampaň ze světa Warcraftu ve Fate, takže se z toho prostředí dá hrát :) d20 mutace vypadá dobře, jsou tam informace o regionech, historie atd.. klasický campaign setting (co se týče té wizárdovské edice)
Autorská citace #3
16.10.2008 08:04 - yokuzava
Ze zvedavosti jsem si stahnul obe verze v pdf, ale jeste jsem nemel kdy to aspon zbezne procist. Tak rok-dva zpatky jsem WOW hraval online tak jsem zvedavej :)
Autorská citace #4
16.10.2008 13:18 - Dalcor
Wizards of the Coast ve splupráci se Swords of Sorcery, tkerému prodalo licenci vydalo Warcraft - podle hry Warcraft 3, Swords and Sorcery později vydalo World of Warcraft podle World of Warcraft. Jen tak na okraj
Autorská citace #5
16.10.2008 19:30 - yokuzava
Aha, takhle je to! A Blizzard ktery tam je take zminovany je treti do mariase :) k WoTC a S&S . Bych potreboval tolik casu abych vsecko precetl.... ach jo. Pripada mi ze cim dele se zajimam o zahranicni RPG tak jich vic a vic objevuju a lakaji k precteni. Jenze to abych trpel nespavosti a byl pomalu rodilym anglictinarem :) Vsecko to hosi pisou anglicky. Velke diky par lidem odsud kteri prekladaji do cestiny a tak si clovek nekdy muze ulehcit praci!!!
Autorská citace #6
14.8.2014 21:57 - ShadoWWW
Trailer z připravovaného filmu World of Warcraft. Bude úspěšnější než D&D filmy?
Autorská citace #7
14.8.2014 22:02 - noir
To je na novej datadisk, ne na film...
Autorská citace #8
14.8.2014 22:03 - ShadoWWW
Oh, faux pas... Ten film má být až 2016 a toto je fakt jen na datadisk.
Autorská citace #9
14.8.2014 22:03 - noir
Se stává :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.059314966201782 secREMOTE_IP: 54.224.90.25