Produkty

Alnag
5.3.2007 18:25
V první verzi preview Monte Cook's World of Darkness se nám nabízí zatím pouze pohled na obálku... :o)
Autorská citace #21
25.5.2007 17:03 - Bajo
Chvili jsem si podle obrazku mylsel, ze to snad ani nebude soucasnost. Ale nejsem si jist. Kazdopadne uvazovat o teto rovine me jeste ani nenapadlo...Fakt jsem zvedav, co z toho vyleze.
Autorská citace #22
25.5.2007 17:12 - Alnag
Qualdezar: No mně to zase přijde spíš postapokalyptické... všimni si těch mrtvol a pobořených domů. Něco jako WoD po zhroucení civilizace možná? Nevim. Co se dá usoudit z jednoho obrázku? :-(
Autorská citace #23
25.5.2007 18:00 - unknown
To je hustý!
Autorská citace #24
25.5.2007 20:10 - Alnag
No nemyslel jsem si, že to budu aktualizovat pár hodin poté... ale je to tak. A dokonce jsem se docela trefil v odhadu. ;-)
A přiznám se, že mi to zní nejvíc jako taková kombinace Shadowrunu + World of Darkness + Dungeons & Dragons.
Autorská citace #25
26.5.2007 00:30 - alef0
No ten obrazok naozaj nevyzera ako typicky cierno-latexovo-upirne orientovany moderny WoD, ale skor ako "som elf a sedim na ruine".
Pockajme na druhe preview :-)
Autorská citace #26
26.5.2007 11:16 - Aeris
Mám podobný dojem ako alef0, čo vo mne vzbudzuje antipatiu (spolu s faktom, že to vychádza z nWoD fluffu, ktorý osobne nemám rád), ale dúfam, že nás Monte prekvapí príjemným konečným výsledkom svojej práce.
Autorská citace #27
26.5.2007 11:18 - Alnag
Přiznám se, že jestli mně něco opravdu brzdí tak je to taky ten obrázek. Vyloženě se mi něčím nelíbí, ale nejsem schopen specifikovat čím. Škoda, že to nemá víc takovou tu WoDčkovou obálku...
Autorská citace #28
26.5.2007 11:24 - Aeris
Alnag: Mne tá obálka pripadá ako nejaký DVD obal akčného teenage mysteriózneho trileru.
Autorská citace #29
26.5.2007 13:41 - Corvus
je to jednoducho hrozne nakreslene.
Autorská citace #30
26.5.2007 14:08 - Rytíř
Corvus: no, přesně to mě taky napadlo.. :) hlavně ta postava na vršku působí tak nějak amatérsky - ten důležitě vykreslený, přehnaný biceps a ostatek postavy je takovej podivnej.. Nojo no, ne vždy se zadaří. A třeba to bude nakonec mít úplně jinou obálku ;)
Autorská citace #31
26.5.2007 15:43 - alef0
A este ak mozem dodat, tak ten obrazok je v pripade nudze nezavisly od sveta. Co su to za budovy? Baldurova brana? New York? Nova Praha? A ten obojrucak?
Autorská citace #32
26.5.2007 16:01 - Alnag
Asi jsme moc zmlsaný z DnDčkovejch obrázků... :-)
Autorská citace #33
6.6.2007 22:50 - Dalcor
Kriste to bude hovadina...
Autorská citace #34
6.6.2007 23:07 - Vannax
No, kdyby ten revolucionář na přebalu knížky ještě třímal v ruce prápor, tak to bude scéna jak vystřižená ze Stendhalovo kníky Červený a černý :o).
Btw: zaznamenal jsem zprávu o tom, že WotC má vydat nové PHB k Ravenloftu. Údajně už v létě. Nevíte o tom někdo nějaký podrobnostě? Je totiž minimálně jeden důvod proč bych si to rád sehnal - měl by v tom být nový popis domény Kalidnay a ten bych si nerad nechal ujít.
Jinak pardon, že s tím tady otravuju v diskuzi k WoD.
Autorská citace #35
6.6.2007 23:25 - Alnag
Vannax: Pokud není myšleno léto 2008 nebo pokud WotC nepřihrála licenci někomu jinému, tak to není moc pravděpodobné. Publikační plán WotC je nyní znám až do začátku roku 2008 a kromě Expedition to Castle Ravenloft (dobrodružství, či možná spíše takový mini-campaign setting, který je oživením staré známé klasiky) nic RL nehrozí.
Jinak nad tím McWoD váhám. Na jednu stranu to vypadá velmi ne-WoD, ale na druhou stranu to zase obsahuje spoustu zajímavých prvků. Uvidíme jak se ty preview budou vyvíjet.
Autorská citace #36
6.6.2007 23:43 - Vannax
Mělo by se to jmenovat Player´s Guide to Ravenloft a údajně to má vyjít v summer 2007. Ale je to informace z druhý ruky.
Autorská citace #37
7.6.2007 00:14 - Alnag
Aha. No jak jsem pochopil z fóra FoS, tak jde o nějaký netbook, který chtějí sestavit, nikoliv oficiální produkt.
Autorská citace #38
7.6.2007 17:53 - LZJ
Vannax: On asi není důvod vydávat novější PHB k Ravenloftu, aktuální verze (Ravenloft Player's Handbook, rok vydání nevím) je aktuální podle pravidel 3.5e. BTW oproti předchozí d20 verzi tam doplnili pro každou class možnosti, jak může podlehnou zlu, tedy její slabinu v RL. I dobrá klerik teď může ovládat nemrtvé, když selže odvracení.
Autorská citace #39
13.6.2007 14:52 - Jerson
Přečetl jsem si ten svět ... hezké je centrum všeho zlého uprostřed USA :-) Ale jinak mi zápletka světa přijde stejná jako třeba ve světě Mutant Chronicles.
Autorská citace #40
15.6.2007 14:14 - Bajo
No, zatim me to moc nelaka. Po prvnich konkretnich zpravach se muj puvodni postoj: nikdy, zmenil na mozna ale ted se to vraci smerem: spise ne. Nejak tam neni nic, co by me zatim zaujalo.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083552122116089 secREMOTE_IP: 18.220.81.106